Manželovi sa potia a páchnu nohy

15. feb 2023

Mam taky problém, že manželovi strasne smrdia nohy ale ze strasne. Príde domov a hneď dá dole ponozky a mne hneď napína že sa nemôžem ani najesť. Mali ste niekedy rovnaký problém? Ako ste to riešili? A chápete on chce večer odo mňa sex a nemôžem sa prekonať kvôli tomu smradu. Uz som zúfalá. Pomoooc

onedaynick
15. feb 2023

boze zas takato trapna tema, ved nech da ponozky prat, umyje si nohy, a pouziva antibakterialny puder,

vikusjk
15. feb 2023

Tak mu kup nove topanky a nech si nohy umyva, ked pride domov. Taktiez kvalitne bavlnene ponozky a menit ich aj dvakrat za den.

uhnakova
15. feb 2023

hlavne treba aspon 4-5 párov topanok na kazdu sezonu v roku a striedat ich pravidelne. Po pouziti vzdy vystriekat sprejom a nechat dalsie dni schnut. Ak ma len jedny topanky, tak smrad nikdy neskonci.

nelca84
15. feb 2023

a to sa vecer ani neumyje, ci ako?

deti95060810
15. feb 2023

prinajhoršom problém riešiť s lekárom...

jarmillka
15. feb 2023

chod do lekarne,kup hypermangan (stoji par centov), nasyp mu trochu do vody nech si tam vymaca nohy a mas po probleme…

zuzubb007
15. feb 2023

Tak hadam sa umyje a vymeni ponozky po celom dni, lebo inac je humusak ak nie,kvalitne kozene topanky ziadne cinany

mariejenka
15. feb 2023

Ak to nieje troll tema,tak je potrebné aby manžel si dal chododla do poriadku, či už doma,alebo u pedikerky. On sa necíti?

rozovykon
15. feb 2023

modrá huba

banderaska29
15. feb 2023

toto vyzerá že pán manžel moc neholduje sprche. veď nech sa po práci hned osprchuje. či to len vyzuje ponožky a zbohom buď voda a šampon ? 😀
btw ty nemáš usta žeby si mu to napríkald povedala ?

balaskovae
15. feb 2023

tak tu sa netreba fakt ostychat a povedat mu to normalne, nech vie, ktora bije, ved on o tom napriklad vobec nemusi ani vediet. niekto si to proste neuvedomuje. moze mat zdravotny problem, o ktorom netusi, proste ries to s nim jednoznacne. je to normalna vec, nie je prvy ani posledny, ale tu to istotne nevyriesis.

ropucha6
15. feb 2023

Tak to je snad vymyslene. Ty nemas usta?

autor
15. feb 2023

@onedaynick tebe sa to dobre hovorí a on to očividne nechápe co ma urobiť. Miliónkrát som mu to už vravela a milión razy to nepochopil. Asi sa dám rozviest, to sa nedá takto žiť.

autor
15. feb 2023

@vikusjk všetko som mu nakúpila a on nič nechce

autor
15. feb 2023

@nelca84 umyje sa ale bez mydla len čistou vodou

marcellka32
15. feb 2023

V práci, ak sa dá, tak nech nosí kvalitné (predávajú už aj pekne) kožené šľapky, 2x denne nohy umyť, púder, čisté ponožky, kvalitné kožené topánky na von....ale myslím, že tu nepomôže dohovaranie, umyje sa bez mydla????

bessie12
15. feb 2023

normalne sa mi nechce verit, ze toto je realna tema

autor
15. feb 2023

@mariejenka jemu je to jedno ci mu nohy smrdia alebo nie. Stradne mu vadí že ho odmietam. A kto by takého chcel..

autor
15. feb 2023

@banderaska29 už má to nebaví mu to stále dokola opakovať

autor
15. feb 2023

@ropucha6 mam ústa no ani mne sa nedá pochopiť takéhoto človeka. Kto to nezažil tak nemôže vedieť.

rebeka7501
15. feb 2023

Tak s ním súlož v plynovej maske. Určite budeš "príťažlivá" a sex ho prejde.
Tak mu povedz, páchnu ti nohy, sex nebude. Bodka.

autor
15. feb 2023

@marcellka32 áno iba čistou vodou, vraj žiadnu chémiu nechce, ani mydlo ani nič.

martul
15. feb 2023

Keď príde domov položky do pracieho koša, nohy umyť. Akože kde je problém? V ktorom storočí žijete?

rebeka7501
15. feb 2023

Nech si namáča nohy do lavora s vodou a octom /sódou bikarbónou

autor
15. feb 2023

@martul on si tie nohy nechce nikdy umyť. Hneď si ľahne na gauč..až neskôr pred spaním sa umýva čistou vodou.

autor
15. feb 2023

@rebeka7501 skúsim mu to navrhnúť no pochybujem..

stellarstar
15. feb 2023

Jee a on sa nenaučil umývať nohy alebo ísť do sprchy? Veď ja v tom nevidím problém

srdeenko19
15. feb 2023

A si predstav, že takúto kolegyňu mám v práci. V kuse musím vetrať a zapaľovať voňavé sviečky. Ešte doobeda, daj, daj, ale od obeda katastrofa živá. A to sa ani neprezúva, (chvalabohu) to vyráža z tých topánok. A je to pani s titulom, najmúdrejšia na svete.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
15. feb 2023

No máme toto v rodine. Švagor sa umýva len v sobotu!!!! Ja keď vidím že je u svokry ani tam nejdem, lebo by som sa dogrcala zvtoho smradu. A jemu je to smiešne, keď mu to povieme. A švagriná/jeho žena/ si našla frajera..... ktovie prečo 🤦😀