Manžel často vracia, ale žalúdok ho nebolí

mariadre
29. nov 2023

Môjho muža často trápi zvracanie vraví že žalúdok ho nebolí len ho začne akoby dusiť kašľať a začne ho napinat a zvraca je objednaný na vyšetrenie ale až v polovici decembra máte skúsenosti niekto čo to môže byť?

anjelicek26
29. nov 2023

Skusila by som zatial nejake lieky na reflux...

cookie29
29. nov 2023

polovicka decembra je za dverami. Pise si potravinovy dennik? Ak nie, ja by som zacala.

colsami
29. nov 2023

Ak ho to trapi casto a mate za dva tyzdne vysetrenie, nic by som uz neexperimentovala a pockala na doporucenie lekara a nie babske rady z fora bez akychkolvek vysetreni.

maris5
29. nov 2023

@mariadre ak ho neboli zaludok, tak moze mat zvysenu kyselinu a to ho nadrapuje na kaslanie az sa povraca. Nasadila by som Nolpazu alebo Helicid, ale to moze skreslit vysledky. Asi by som nic nedavala a cakala na lekara.

heln
29. nov 2023

@mariadre robi sa mu to pri jedle? ze zacne jest, prehltne a zacne ho napinat na na vracanie?
v tomto pripade moze ist o "steakhouse" syndrom, ano tak sa to vola, moze mat hiatovu herniu na pazaraku, urcite treba ist na gastro a gastroskopiu.

evickuska
29. nov 2023

gastroenterolog alebo psychiater 🤷‍♀️

raszuz
29. nov 2023

Ja som pri helicobacterovi vracala často

mariadre
autor
29. nov 2023

@heln nie vždy pri jedle.. väčšinou po jedle potom kedy ako keď si zapáli . ... niekedy len čo vstane už ide

mariadre
autor
30. nov 2023

@raszuz netušíme z čoho to môže byť a čo to vlastne môže byť...veď aj on niekedy aj 3x denne niekedy raz za deň niekedy aj dva aj tri dni nič ..

maminkadeticiek
30. nov 2023

Toto vie byt naozaj aj psychicke a mne to tak podla popisu naozaj skor tak pride.