Mám zvláštne videnie a chce sa mi spať

neviemmm
2. nov 2020

viem ze blby nazov temy ale neviem popisat co mi je tak ako keby toci hlava,ani nieze toci,skor sa citim ako z rozpravky,,ako v sne,,,tak divne vidim niejako,ani nie ze zle,,ale tak cudne,divne nepopisatelne,,a chce sa mi aj spat kus

nely1704
2. nov 2020

@neviemmm nízky tlak a zmeny počasia, málo vitamínov a možno pohybu

veverickav
2. nov 2020

ja som presne toto mala ked mi zistili tetaniu . plus problemy s krcnou chrbticou. tiez som to nevedela presne popisat, bola to kombinacia tychto dvoch veci.

tenerifka
2. nov 2020

@neviemmm ako dlho mas tento stav?

neviemmm
autor
2. nov 2020

@tenerifka ja som si to vsimol uz pred 5 rokmi

veverickav
2. nov 2020

@neviemmm hned teraz si daj magnezium silne

neviemmm
autor
2. nov 2020

@veverickav tak dufam ze to bude len to neze nejaka rakovina

veverickav
2. nov 2020

@neviemmm ano, cloveku tiez kadeco napadne, aj mne pri tych stavoch.... no niekedy naozaj stacia silne a spravne vitaminy ( a ine potrebne veci). to magnezko b6 forte je must have kazdy den ..na zaciatok 🙂

dilino
2. nov 2020

Na začiatku som mavala to čo popisuješ pri tetanickom záchvate.Ale môže to byť aj začiatok narkoepilepsie ktora nieje rozvinuta ešte úplne a treba navštiviť neurologa.

neviemmm
autor
2. nov 2020

@dilino narkoepilepsia ma daco s drogamy ?

nely1704
2. nov 2020

Keď si si to všimol pred 5 rokmi kde si bol doteraz ? My tvoje zdravotné problémy tu isto nevyriešime....pohni sa cim skor kým nie je neskoro

dajna8
2. nov 2020

Problémy som mala aj ja keď som bola bez vitamínov. A veľa krát som si fala magnézium, že urobí mi lepšie a to mi ešte horšie 😀 Lebo ešte mi to znížilo tlak.

miskaradko
2. nov 2020

@veverickav presne si to vystihla ako u mna

leeo
2. nov 2020

No ja by som sla na ct. Moze to byt aj nieco neurologicke. Znamy mal zvlastne videnie a diagnostikovali mu parkinsona. Samozrejme moze to byt aj nieco banalnejsie, len to treba cim skor riesit.

dilino
3. nov 2020

@neviemmm nie to nema nič z drogami to je druh začinajucej epilepsie že neprejavuje sa to klasický ťažkým záchvatom ale chorobnou spavosťou to čo popisuje autor že má prioznaky.Lieči sa to tiež cez neurologa liekmi čim skôr mu to zistia tým sa to dá skôr liečiť.Nie z drogami nie určite ved si to nájdi na internete drogy s tým nemaju nič spoločne.

antonko12
6. mar 2022

@nely1704 co vam zistili abo ako sa to vyriesilo?