Mám závraty

matajusko1222
29. júl 2024

Ahojte .. chcel by som sa vás opýtať či to už niekto zažil alebo mal .. mám 22 r. A už asi 3 mesiace mám závraty nie silné také slabšie občas silnejšie absolvoval som na pohotovosti aj ekg a nič v pohode všetko zvyknem mať tŕpnutie rúk občas sa zobudím a mám pocit závratu aj keď ležím pár krát som sa zobudil že sa neviem nadýchnuť a mám vyšší tep tlak ok a zvykne ma posledné obdobie hrozne napínat na vracanie plus som mal stolicu raz to týždňa teraz mám každý druhý deň mal niekto skúsenosti z niečim podobným ďakujem za vaše rady a odpovede

klementinka58
29. júl 2024

zavraty som mavala pri anemii a hlavne ked som lezala

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@matajusko1222 plus posledné dni mám hrozne že mi chodí na odpadnutie

stellarstar
29. júl 2024

Zavraty mám ja napr z vnútorného ucha inak tetania, porucha štítnej zlazy

deti95060810
29. júl 2024

mne to príde ako psychika...
na pohotovosti to ako uzavreli - čo poradili...

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@stellarstar v práci robím v hlučnom prostredí no keď som si dnes nasadil sluchátka bolo mi celkom ok a keď som ich dal dole tak to isté chodilo mi na odpadnutie závrat a po chvíli znovu nič

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@deti95060810 dali mi do žili magnezko a urobili ekg a poslali domou

gemerka17
29. júl 2024

Treba ísť k lekarovi a dat si kolečko. Ale ak sa nič neukáže tak väčšinou to konci tetaniou - psychikou. Tu si vieš poriesit aj teraz.

katpizur
29. júl 2024

tiez si myslim ze to moze byt aj zo psychiky. treba porobit vsetky mozne vysetrenia.

janinah
29. júl 2024

A čo čakáš od pohotovosti? Tam urobia najnutnejšie....
Choď ku svojej obv.dr.nech tá pošle na ORL na neurológiu a čo treba...
Slúchadlá máš v práci nosiť vždy.na to si ich vyfasoval...prečítaj si niečo o chorobách z povolania.ak na slúchadlá kašleš tak ti nik nezaplatí.ked budeš hluchnut a mať problém s ušami....

guudy
29. júl 2024

@matajusko1222 pises, ze problemy pretrvavaju 3 mesiace. To sa riesi u praktickeho lekara, nie pohotovostou…takze sup sup k lekarovi.

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@guudy bol som aj u svojej ona ma poslala na ekg s tým že mi len zmerala tlak prišiel som na ekg tak ma poslali domou lebo som čítal po internete blbosti potom som prestal no problémy boli naďalej kým som nešiel na pohotovosť až tam mi urobili ekg .. doktor mi tam povedal že to môžem mať aj z toho že som naraz vysadil z tela kofeín káva energetické nápoje .. a všetko to začalo keď som šiel do práce a začalo mi byt zle pichanie v srdci búšenie srdca tak som googlil a od vtedy mi je takto

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@guudy plus zvyknú sa mi z ničoho nič triasť ruky občas mám pocit ako by mi škvrkalo pod prsom lavym neviem preto chcem sa poradiť tu z ľuďmi a a potom absolvovať vyšetrenia lebo ak je to psychika tak to sa viem aj sám dať dokopy asi

guudy
29. júl 2024

@matajusko1222 ries to s lekarmi

dollyzv
29. júl 2024

Krcna chrbtica, vysoké horúčavy ak napríklad pracuješ v hale kde je v lete aj 40stupnov..resp celkovo dehydratácia alebo vyčerpanosť organizmu

luccija
29. júl 2024

@matajusko1222 úzkosť nedostatok magnézia, vyčerpanie
Štítnu žľazu máš v poriadku?

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@dollyzv môže byť pracujem aj na slnku plus mám bolesť chrbta .. ďakujem fakt ľudia za rady

matajusko1222
autor
29. júl 2024

@matajusko1222 netuším to som si nedával robiť ale nikdy som nemal s tým problém síce som pochudol niečo ale nie veľa

egonsk
29. júl 2024

@matajusko1222 ak sa ti to vyznamne zhorsuje v hluku, treba ist na ORL, mozes mat zapalene kladivko v uchu (taka ta nejaka kosticka v hlave, nenapada ma presny nazov) aj tie horucavy a prievan by k tomu vedeli smerovat, ze by to mohlo byt.
Prejavuje sa to malatnostou, problemom s rovnovahou, zvracanim, atd...

kiki68
29. júl 2024

Ja som mala taketo, u mna nizky draslik