Mám zarastený necht

16. jún 2024

Zdravím vás baby mám problém že mi na palci zarastá necht už som to veľa krát mala ale vždy sa to nejak napravilo no chcem nejaké rady čo to urýchli chirurgovi nechcem ísť pretože to vyrieši iba na tento krát a vráti sa to určite akú masť na zmiernenie opuchu a bolesti používate? Vystrihla som si roh nechtu aby nešiel do mäsa ale okraj nechta dosť zatláča na mäso a to celkom boli pri chôdzi čo pomohlo vám?

ullala
16. jún 2024

Chod na pedikuru. Aj toto tam riesia.

jamimo
16. jún 2024

medicinálna pedikúra, kuk google fotky pred a po 👌👌👌

lienka.7
16. jún 2024

Na chirurgii ti akurát tak strhnu necht... ísť na pedikúru

janinka444
16. jún 2024

ano, ako pisu zienky, chod na pedikuru

janica_
16. jún 2024

Pedikura kde ti spravia sponu na zarastajuce nechty, tejping a vymenit topanky za sirsie by tiez stalo za uvahu.

tatramatka
16. jún 2024

Ahoj, neviem odkial si, ale pokial je to BA+okolie al. este normalna dostupnost, obetuj svoj cas (a peniaze) a objednaj sa na podologiu k Anitke Nopp, kt. ti odborne osetri nechty, da ti vela odporucani a hlavne ta nauci aj nechty osetrovat si sama doma, pokial si zdaleka hladaj u vas naozaj odbornu podologiu, ziadnu pedikuru.

thirstymonk
17. jún 2024

Toto mi dala.pedikerka.mam uz tretiu a vyrovnava sa to

beasy
17. jún 2024

Určite skúsená pedikérka, obreže necht tak aby nezavadzal a nevrastal, ty si to až tak vystrihnúť a ošetriť bezpečne nevieš, potom ti pekne dorastie sám 😊

banalu
17. jún 2024

Ako je vyssie na foto, spona, ale od pedikerky, nie z aliexpresu. Vygoogli medicinaku pedikerku v tvojom okoli.
Mne stacila jedna spona na par tyzdnov, niekomu treba menit cely rok, aby odrastol cely nechet v inom tvare. A teda ziadne uzke topanky.

zazalienka
17. jún 2024

Kvalitnú pedikúru, keď som prišla k tejto mojej kráske, špony ešte neexistovali, tak som dopadla takto .. neskutočná bolesť predtým, muselo to chirurgicky preč.. takže čo najskôr riešiť ošetrenie

petsvk
17. jún 2024

Mne na necht po vystrihnutí pomôže čajovníkový olej , tee tree výborný na zápal , opuch

klaudinkad
17. jún 2024

Manžel riešil zarastajúci necht u pedikérky dva roky, špony atď., nakoniec skonštatovala, že sa s takým prípadom ešte nestretla, to isté skonštatoval aj chirurg. On s tým má problém dlhodobo, od mala, nespôsobuje mu to ani úzka obuv ani zlé strihanie, ale zlý tvar a veľké zaoblenie nechtu. Chodí to rezať na chirurgiu niekoľkokrát ročne, nič viac s tým spraviť nevedia .. (Len na margo tej pedikúry, mnohým pomôže, ale nie každému).

zazalienka
17. jún 2024

@klaudinkad áno, my to máme nejak genetické, rastú nám zle nechty, ja, aj obaja moji bratia mame strhnute nechty na palcoch, dvaja synovci tiež, neter už ma prst operovany viackrát, aj špony..

baska774
18. jún 2024

Ahoj presne tento problem som mala pred mesiacom a zvazovala som tu specialnu pedikuru ale nejaka dobra dusa tu poradila dat si vatu pod necht namocenu v betadine a pomohlo to(keby som to vedela skor nesla by som pred par rokmi na chirurgiu) kusocek vaty napr z vatovej tycinky som zboku manikurovymi noznickami jemne zatlacila pod necht kvapla betadin na to som dala taku zelenu mast z rakuska na tento typ problemu prelepila a toto asi tak 3 krat denne a do tyzdna bolo po probleme

topanocky054
18. jún 2024

Dcérka aj neter mali také problémy že hrozné.nič nepomáhalo vždy opakujúce zápaly.
Zabrala len tinktúra posielam foto.
Používali sme to stále pokiaľ zápal nezmizol, keď som videla že to zase trošku červená hned som to nasadila aby sa nezhoršilo.Naozaj pomáhalo proti zápalom aj na zápal. Boli sme u pedikerky a používali sme aj tamponadu. Lenže stále nám rástol zatoceny nechtík zatoceny narovnala ho len špona