Mám zápal horných dýchacích ciest a nádchu

22. okt 2023

Ahojte od pondelku mám zápal horných dýchacích ciest nádcha, sople, únava, bolesť hlavy, hrdla. Od piatku som chytila brušnú vyrózu stále som vracala musela som isť k obvodnej na injekciu proti zastaveniu vracaniu bola som dehydrovaná, mám diétu, a lieky len niaky tasectan, smectu, čierne uhlie. Ale nič mi nepomáha v utorok mám isť na kontrolu s močom. Stále ma bolí brucho, som unavená, nechuti mi jest, žlté hnačky ide zo mňa len voda. Nemáte to teraz niekto tiež? Potrebovala by som byť čo najskôr fit😔😔Mám 22 rokov a dosť narušenú imunitu, nechcem skončiť v nemocnici na infuzii ako môj brat

dada558
22. okt 2023

Mne na hnačky vždy pomohol liek imodium.

autor
22. okt 2023

@dada558 A do kolko dni vam to zabralo?

silvike
22. okt 2023

Mne na pohotovosti, ked som uz raz musela koli celodennym bolestiam, hnackam a vracaniu ist, povedala Dr. Ze najdolezitejsie je dat si probiotikum a dieta.

dzulli1980
22. okt 2023

Dôležité je pri tých črevných virózach nasadiť si kvalitné probiotiká a dodržiavať diétu, ak sa dá piť - najlepšie čierny nesladený čaj ... u nás na hnačku pomáha Tasectan.

roja01
22. okt 2023

Ano. Probiotika a max.davka. Mozno kombinovat aj 2 druhy. Dobre bakterie bojuju proti zlym 😉.

dada558
22. okt 2023

Mne to zabralo hned. Je to silnejsie, ako smecta alebo cierne uhlie. To zaberie do par hodin. Zda sa mi, že prvy krat si das dve tabletky a potom po jednej. Tam je to všetko napisane v pribalovom letaku.

dada558
22. okt 2023

Urcite si nasadit probiotika, ako pisu vyssie a aj ten cierny caj. Prajem skore uzdravenie.

autor
22. okt 2023

@dada558 Už som Tasectan douživala a nepomohlo