Mám žalúdočné problémy. Mám si volať sanitku, alebo ísť pohotovosť?

4. okt 2020

Ahojte celu noc trpim na bolesť žalúdka a mam nutkanie na vracanie bolesť hento neskutočná som ale v 8 tt tehotenstva neviem či mam ísť na pohotovosť alebo mam zavolať sanitku lebo mam aj triašku a mam za sebou operácie a hocijaké problémy okolo toho 😒poraďte mam ísť radšej na pohotovosť alebo stačí ak zavolám sanitku aby mi niečo pichli ?

torysheer
4. okt 2020

Nechod, zavolaj na pohotovost a poradia Ti.

nykkushka
4. okt 2020

Ja by som zavolala na gynekologicku pohotovosť, alebo na gyn odd vo vašej nemocnici. Tam budu viac vedieť ako na obyč pohotovosti. Sanitka vás automaticky do nemocnice bude brať

macik34
4. okt 2020

@nykkushka bolest žalúdka a gynekolicka pohotovosť?

nykkushka
4. okt 2020

@macik34 neviem ako vas ale mňa počas tehotenstva neskutočne bolieval žalúdok a vracala som, riešila som to s gynekológom - torekanove čipky, nie na urgente 😉.

janinah
4. okt 2020

Pohotovosť.klasicka nie gyn

vikusjk
4. okt 2020

Sanitka je lepsia, preroze ak je potrebna nebodaj hospitalizacia, beru ta rovno na urgent. Na pohotovosti sa nacakas, kym prides na rad a kym ta osetria.

vikus17489
4. okt 2020

Zalezi podla mna od moznosti, ak je moznost rychleho presunu sa na pohotovost, tak by som sla. Neviem ako je to teraz zo sanitkami, ked je tato korona

tahomi
4. okt 2020

Sanitka nie je taxik a je urcena na vazne stavy!

lienka.7
4. okt 2020

@vikusjk ked si tehotna, necakas na pohotovosti. Mas ist dopredu automaticky. Detto ked ides sama na urgent.

whatever1
4. okt 2020

@tahomi mas pravdu, sanitka nie je taxík, tak isto ani ty nie si doktor ani jasnovidec aby si vedela určiť zavaznost jej stavu ci potrebuje sanitku alebo nie.

zontik
4. okt 2020

Môže to byť aj žlčník, pre tehotné veľmi nebezpečné..vystreluje ti bolesť do chrbta, či vies s istotou, že je to žalúdok? Aspoň zavolaj na pohotovosť, určite ti poradia

tahomi
4. okt 2020

@whatever1 nie som jasnovidec, ale som lekar pracujuci aj na zachranke a toto rozhodne nie je stav na 112ku. Auto a smer pohotovost/urgent, ale nie sanitka 🤦🏻‍♀️

macik34
4. okt 2020

@nykkushka veď aj žlčník, šliapal asi podľa vás tam treba riešiť...

pikuli
24. okt 2020

Skús užívať regálen od energy mne to pomohlo