Mám žalúdočné problémy

xxxxm
16. feb 2017

Ahojte, od utorka rána mi je veľmi zle na žalúdok, za deň som zjedla 1 rožok s pastekou.. poobede mi bolo stále na zvracanie, keď som sa aj chcela tak som nevyvracala nič.. vôbec mi nechutí jesť a stále mi je zle, včera som dostala ešte k tomu menzes takže ma k tomu dosť ,,brutálne,, bolelo aj brucho. Menstruacne bolesti mávam vždy len jeden deň. Dnes mi je zas zle..nejedla som a nemala som ani chuť.. okolo 15stej som zjedla 3 rozky asi za hodinu a 3 lyžičky polievky.. a zas mi je hrozne zle od žalúdka, zas pocit ako na zvracanie.. Zajtra idem k lekárovi, neviete čo by to mohlo byť? Som zúfalá už :(

monca1109
16. feb 2017

@xxxxm v tomto som bola asi pred 2 týždnami,prislo to z nicoho nič. možno si niečo zle zjedla,čo nepadlo vhod zaludku..možno je to migrena..alebo nervy/stres. ja som uživala kvapky Algifen, 2 dni som uzivala + NO SPA,jedla suchare,mineralky a bolo dobre.

mamima34
16. feb 2017

skús čaj z páliny lekárskej, je hnusný horký, ale ak je to žalúdok, tak ti pomôže

moni244
16. feb 2017

Ako ja neviem, je ti od utorka zle, nic nejes a ty si das 3 rozky???? Treba trocha dietnejsie, nic tazke, mastne a uvidis, co ti lekar povie

xxxxm
autor
16. feb 2017

@monca1109 presne tak že z ničoho nič.. ale vďaka odľahlo mi aspoň trošku, že by to mohlo byť len toto a nič vážnejšie

janickacrazy
16. feb 2017

@xxxxm daj si čierne uhlie, mne to vždy pomože na takéto problémy a jedz len suché rožky, nie s paštétou, ked ti je zle

monca1109
16. feb 2017

@xxxxm jedla som len tie dietne chlebíčky,banany,mineralky pila..to je tak všetko. dala som si aj slepačiu polievku,ta padne dobre. takto som sa z toho dostala za 2 dni. takže nič vážne 🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
16. feb 2017

To mas cele z toho menzesu podla mna. Mne raz je na tycku raz nie, zvycajne mam prisernu kyselinu predtym...ale ta tvoja strava, to tiez nie je bohvie v takomto stave. Treba si teple davat do zaludka a pekne pravidelne kazde dve hodiny, nie raz za den, z toho ti dobre byt ani nemoze. A ja som zaludkar 2r. takze nieco o tom viem.