Mám vyťahané prsia

16. dec 2021

Mám 30 rokov jedno dieťa....som rok rozvedená....
Nechcem sa chváliť ale do tváre som pekná postava v oblečení vyzerá fajn....
Problém prsia.... výkojene vyťahané B.....plastiky som sa bála....no už som si začala šetriť proste som sa rozhodla.... operácia bude o 2 roky.....ešte mi to nedovoľuje zdravie riešim momentalne liečenie som ešte v procese zatiaľ mi neodporúčajú opku musím čakať....
No môj problém/neproblem....mám priatela....2 mesiace je nám super....ešte som ani. Nespala a ja mám faaakt že brutalnu moru keď toto uvidi že sa mu zhnusim....ja mám stým problém ja viem možno je to v mojej hlave len a môžem ďakovať Bohu veď na škaredé prsia sa neumiera....niesom chorá ale ja mám v tomto sebavedomie 0bodov keď dnes je ten svet zameraný na dokonalé prsia a ja ich ešte nemám....myslyte že sa môžem mužovi celkovo ako chlapovi zhnusit s tým?ja som okrem môjho ex nikoho nemala.....ani pred tým ani od vtedy.... ďakujem

elementissa
16. dec 2021

Že svet zameraný na dokonalé prsia 🤣🤣🤣🤣 zajtra sa skús prejsť po vonku a fakt bez srandy, skús každej žene, ktorá pôjde okolo s mužom poprezerat kozy. Uvidíš tú "dokonalosť" v priamom prenose 🤣 vypni IG a telku a pochopíš možno čo je vo vzťahu dôležité. Kozy to teda rozhodne nie sú

janka0215
16. dec 2021

Ja mám DD a som sa tiež dlho hanbila lebo nevyzerajú najlepšie- prirodzene veľké prsia nedržia tak tvar ako silikónové, aspoň som také ešte nevidela 😀 zamykala som sa aj v kúpeľni, aby mi tam nevbehol, keď budem bez podprsenky 😁nijak to neriešil a potom som to časom prestala riešiť aj ja, asi po pol roku. Nikdy sa nesťažoval, že by mu vadil. Ale zhodli sme sa, že by mohli byť menšie 😁

autor
16. dec 2021

@elementissa takto aby si ma pochopila ako ja ani nemám ig...tv áno😅neviem to vysvetliť že zrejme tí chlapi očakávajú niečo dobre tam v Tom tričku no...😅....ako ono je to iné že už si s tým svojim od mlada mala si super telo a po dieťati je to iné ale to už beriete ako samozrejmosť nehabite sa pred sebou...a toto no ...dúfam že je to reálne len v mojej hlave....

autor
16. dec 2021

@janka0215 menila by som s tebou 🤣

vitriolka
16. dec 2021

a so zenou, ktorej po rakovine odstranili prsniky, sa ma manzel rozviest ci ako?

akbara77
16. dec 2021

Ja som tvoje prsia nevidela, ale xhnusila si sa mi už písmenami. To je tak absurdné, čo píšeš.

breznica
16. dec 2021

Tvoje prsia trápia len teba.ak ti je s chlapom dobre, kašli na komplexy a ak by sa s tebou rozišiel len kvôli podľa teba nedokonalym prsiam, tak nech si ide.ale o tom pochybujem, že by dospelý chlap bol niečoho takého schopný. Problém je len v tvojej hlave, určite nie v podprsenke 😃

janka0215
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka0215
16. dec 2021

Aj ja s tebou 🤣🙈

deti95060810
16. dec 2021

neboj sa, takých žien je omnoho viac ako si myslíš... po 30tke aj tým čo nekojili začínajú prsia trpieť zemskou príťažlivosťou....😉

marsmykkok
16. dec 2021

pozri sa na to tak, že už krajšia a mladšia nebudeš. Ak ho to odradí, aspoň budeš vedieť že za to nestál a môžeš si hľadať iného. Alebo chceš zabíjať čas s niekým kto ťa aj tak odkopne o pár rokov lebo starneš a nie si už taká dokonalá?

daniel_jasurek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elementissa
16. dec 2021

Nie, ak máš normálneho chlapa, tak on neočakáva nič v podprsenke. On očakáva ženu do života, takú, s ktorou bude zdieľať všetko dobré aj zlé. A to sa meria ani veľkosťou poprsia ani šírkou bokov ani počtom jaziev po akné, ani škaredou pleťou ani riedkymi vlasmi ani ničím podobným. Normálny chlap miluje teba ako osobnosť, nie tvoje prsia. Ak vnímaš vzťah iba cez fyzickú krásu, tak nikdy nebudeš mať harmonické manželstvo, to tak jednoducho nefunguje. Ja mám tiež dieťa a zasa mne sa po pôrode prsia bohužiaľ zväčšili (resp. Počas tehotenstva a nescvrkli sa úplne naspäť) a ešte aj vyzerajú hrozne, lebo jedno prso je väčšie ako druhé a tým že sa kúsok zväčšili (predtým som mala také plnšie Áčka) je to vidno a fest. No a čo teraz. Keby ma mal niekto chcieť na základe fyzickej krásy, tak doteraz by som bola panna, ani hrdzavý bicykel by o mňa neopreli. Nepatrím práve medzi pekné ženy. Napriek tomu, v čase keď som sa dala dokopy s mojím manželom som si vyberala z 5 nápadníkov. Iné hodnoty sú dôležité pre vzťah ako vzhľad. Keď si je žena vedomá vlastnej hodnoty a nie je to putka, tak sa za ňou obzerajú chlapi aj keď nie je vôbec pekná. Na čo by to bola pekná tvárička, keby si bola úplná sliepka. Žena nech má osobnosť, charizmu, nech sa vie správať na verejnosti a keď je pekná, tak je to síce bonus, ale nie je to podmienka. Popracuj na vnímaní seba samej, lebo ty sa staviaš do pozície, že už sa mu nebudeš páčiť, lebo on očakáva dokonalé kozy... Tak to asi nebude úplne muž tvojho života... Lebo tomu by to bolo šum a fuk aj keby ti rástli na chrbte.

luci310
16. dec 2021

@daniel_jasurek zato ty si isto krásavec

daniel_jasurek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
16. dec 2021

No ved prvy raz si nechas podprsenku ked tak ( pushup spravi zazraky), ale podla mna muzovi to bide jedno. Ved my tiez na nich nestudujeme kazdy centimeter. Oni pozru celkovo postavu a to ich nejak tak bavi. Vobec sa tym netrap. Povedzme si rovno, kolko zien ma dokonale prsa? No malo a to tiez len do urciteho veku. Ti muzi nie su sprosti zase. Ani my zeny nie sme, tiez necakame ze kazdy chlap bude dole obdareny ako Rosenberg ( boze chran)

autor
16. dec 2021

@kiki68 však keď dôjde k to u ja si naham minimálne podprsenku a bude veeelka tma🤣🤣🤣ďakujem si milá...

autor
16. dec 2021

Tam dole to spĺňa podmienky 🤣tak hádam bude dobre 🤣🤣🤣

kiki68
16. dec 2021

Vies co ja mam vykojene 75d , pytala som sa muza ci dame spravit nove. On ze na co vobec , ako ze ked chcem, ale hned mi povedal, ze zase budu tam uz vzdy jazvy po vklade implantatov. Co ma pravdu, je to nieco za nieco. Na druhu stranu, neboli to, sa sa to naozaj spodnym pradlom opticky spravit, ked mas pekny zadok, tak tie prsia kupi s tym celym bez vahania 😀

138941
16. dec 2021

Tu je jeden mužský názor na problém ak pomôže: muži si na ženách všímajú častokrát odlišné veci ako sa ženám preháňajú hlavou a samozrejme naopak. Je to Ok, že hľadáš podporu na fore, možno by nebolo od veci posadiť si ho naproti a zdôveriť sa mu s čím máš problém a čo Ťa trápi. Aby som Ťa podporil tak 85 percent strachu a myšlienok v hlave hlavne negatívneho charakteru sa nikdy nestane. Asi si ani neuvedomuješ ako veľa môžete týmto krokom získať.

autor
16. dec 2021

@kiki68 ty implantáty vôbec s tvojou veľkosťou len čisto úprava ....to bude paráda keby mám taký základ len úpravu dam

luci310
16. dec 2021

@daniel_jasurek aj tak ti bude na nič, keď ta takého nikde nepustia 🙂

autor
16. dec 2021

@138941 určite ma zaujíma mužský názor ďakujem

kiki68
16. dec 2021

Vies co , prave ta velkost je problem, ono to ma vacsiu gravitaciu a to iba tak nedas hore. Sesterke robili iba s jej vyplnou vlastnou a jedno zle kleslo, reoperacia. Muselo byt to u mna nieco naozaj drzat. Hlavne mne tam po tom ako sa to zvacsilo na G a islo zase na D chyba ta hmota. Vyzeram ako keby mi odtial totiz Implantat vybrali. No co uz, zase nebudem Tu kvikat, co budem v 60tke hovorit 😀

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniel_jasurek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dudos
16. dec 2021

Ja mám za sebou jeden estetický zákrok. S manželom sme sa spoznali ešte keď som bola v pôvodnom stave, ak to mám tak nazvať. Zhruba po 6 rokoch partnerstva som sa rozhodla to riešiť. Manžel mal v tomto smere neutrálny postoj.
Prešla som si aj šikanou za svoj výzor. Komunikovala som s ním priamo. Už od začiatku ako som nadobudla v neho dôveru a pocit, že je možné s ním budovať dlhodobý vzťah. So všetkými pocitmi ohľadom tohto som sa mu zdôverila, aj s tou nešťastnou šikanou.
Teraz by som chcela ísť na ďalší zákrok, po druhom pôrode, ktorý ma onedlho čaká. Dúfam, že sa odhodlám ho aj podstúpiť. Už som ho komunikovala aj so svojím lekárom, po prvom pôrode.
Znova som sa manželovi zdôverila hneď na začiatku ako som začala pociťovať, že to musím riešiť formou lekárskeho zákroku. Je to veľmi intímna záležitosť. Mám v ňom oporu.
Moja rada znie, komunikovať s partnerom. Povedať mu o svojich pocitoch. Zdôveriť sa.
Chápajúci partner ti dá priestor, čas a prispôsobí sa tvojím potrebám v intímnom živote. Aj keď to bude formou erotického spodného prádla, ktoré si budeš môcť ponechať počas milovania. A možno v tebe časom vybuduje dôveru a nebudeš sa hanbiť pred ním odhaliť podľa teba aj nie pekné partie na tvojom tele.
Chápem čím si vnútorne prechádzaš.

autor
16. dec 2021

@dudos ďakujem 🤗🤗🤗🤗

andreatytler
17. dec 2021

Myslim ze kazdy clovek ma urcitu slabu stranku. Urcite aj tvoj partner. Je to ludske. Nemaj koli tomu mindraky.
Myslim ze vacsinu chlapov zaujima na zene ina vec ako prsia. Ked sa uz dostanete do toho momentu, kedy pojdu prsia von, si pre neho bohyna, krasna a vzrusujuca.
Prsia si prerob koli seba ak sa tak budes lepsie citit... koli chlapovi podla mna nepotrebujes.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz