Mám vyrážky na bruchu

17. jún 2022

Prosím vás, vyšli mi takéto vyrážky len na jednej strane brucha, postupne až dnes takto. Najprv som si myslela, že alergia z jahôd, ale tie som jedla zo 3 kusy pred týždňom, neviete náhodou čo to je? Vďaka.

janage
17. jún 2022

Kiahne už si mala? Vysyp silný, slabý?

autor
17. jún 2022

@janage Ďakujem. Mala som kiahne v detstve, neviem ako to bolo, ale našla som ze postcovid syndróm toto má tiež, neviem, či to niekto mal takto. Pôjdem ku kožnej, ale až v utorok možem, pribúdajú denne. Napíšem, čo povie kožná.

janage
17. jún 2022

majú tekutinu vo vnútri?

janage
17. jún 2022

Poznám ľudí čo mali kiahne dvakrát. Ale ak to máš len na bruchu (pre kiahne je typický výsyp vo vlasovej časti ) a mali by vo vnútri tekutinu, mohli by to byť aj molusky

autor
17. jún 2022

@janage Nemajú a tie chrasty sa robia samé, ja sa ani neškrabem, ani neviem kedy sa spravili takto veľa. Beriem liek nový, asi tretí mesiac, mala som z neho alergiu na nohách, to svrbelo, potom to prešlo, brala som na alergiu lieky. Aj uzliny som mala zväčšené. Ale prešlo to, znížila som dávkovanie. Teraz zase beriem ako mám. Tak neviem. Medzitým covid, troje antibiotiká ..

janage
17. jún 2022

Tak potom kiahne ani molusky to nebudú. Skôr reakcia na niečo. Ak by sa výsyp zhoršoval nečakala by som do utorka.