Mám veľmi vypadané vlasy?

5. dec 2021

Ahojte dievčatá myslíte že mam velmi vypadané vlasy? Myslím tu cestičku ? Dakujem.

zdenka11081983
5. dec 2021

Nie nemáš. Kedysi som mala aj js taku uchylku a fotila som si cesticku, ked mi padali vlasy. A zoomovala 🙂 cim lepsie denne svetlo, tym sa mi zdalo, ze tam mam dialnicu. Inak na padanie vlasov mi pomohol kolagen

autor
5. dec 2021

@zdenka11081983 ani na druhej fotke sa ti nezdá že sú tie vlasy vypadané ? Ja som už brala kadečo, nič nepomohlo...

petamich
5. dec 2021

nie nemas vypadane vlasy 🙂 ja po tehotensve mam - namiesto cesticky dialnicu a kuty do pol hlavy ;)

emily444666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. dec 2021

@emily444666 ja som s tým chodila za kožnou a nevedela mi pomoct. Mne tie vlasy veľmi zriedli, krv mám v poriadku.

missviolet
5. dec 2021

mas uplne v pohode, ja si tiez fotim vlasy a teda netrufnem si ti to tu ani zazdielat :( viem ze je to velmi stresujuce, ale pokus sa nehecovat sa, jest vitaminy, masirovat pokozku, kvalitnu kozmetiku ..

renata1405
5. dec 2021

Mas to v pohode zatial. Inac tie cesticky treba menit urob si inde a uvidis. Mne to poradila dr ked som chodila na mezoterapiu.

mikadooo
5. dec 2021

Podľa mňa úplne v pohode 🤷. Normálna cestička vo vlasoch...

autor
5. dec 2021

Dievčatá ďakujem, ale keď svieti slnko tak mam pocit že mi tie cestičky vidno všade na hlave, je to stresujúce :( A to som brala kadečo, zasa mi to nepríde že je to normálna cestička :( Ale neviem čo robiť aby mi tie vlasy zhustli.

autor
5. dec 2021

@missviolet myslíš že to máš horšie ako ja?

autor
5. dec 2021

@petamich no ale to sa ti časom upraví lebo to je po pôrode...

petamich
5. dec 2021

mne sa tiez zdaju v poriadku tie vlasy 🙂 ale je to o tvojom pocite a ty vies kolko ti vypadne - mne vzdy pomoze biotin, kolagen a teraz mi kadernicka odporucila l-recapin, ci je to marketing este neviem ale kedze sa mi chce plakat kazde umyvanie vlasov, tak skusam vsetko 🙂

missviolet
5. dec 2021

ver mi, oveeeeela horsie. ja u teba nevidim ziadne plesiny, zato ja mam....

autor
5. dec 2021

@missviolet no keby si ich videla na slnku neviem čo by si povedala že horor

autor
5. dec 2021

@petamich Tak mne už nič nepomáha na tie vlasy, a mala som už všeličo možné...

jana7843k
6. dec 2021

mne zacali padat vlasy, aspon mne to pripadalo, ze su o dost jemnejsie a menej huste. Bola som z toho dost nestastna, tak som rozhodla vyskusat vlasovu kuru od jedneho kadernika a musim povedat ze po 3 mesiacoch vidim rapidne zlepsenie.
https://www.naureus.sk/vsetky/jb-hair