Mám velmi silnú depresiu

25. okt 2022

Mám velmi silnú depku a neviem či to nie je už až depresia... z celého svojho života, pretože neviem čo mám robiť so svojim životom ďalej..
Ako sa toho zbaviť?

marca12
25. okt 2022

Porozpravat sa s niekym,nedrzat to v sebe. Ak nemas nikoho alebo mas zabrany,musis ist ku psychologovi. Nevyriesi tvoje starosti,ale ukaze ti iny pohlad a nakopne ta. Len musis byt otvorena prijat jej nazory a rady a nieco si z toho zobrat.

kukypink988
25. okt 2022

Ahoj tiež som to tak mala minuli rok až som nemohla ďalej život my už nepripadal dôležitý a nevedela som čo ďalej nakoniec som navštívila psychiatra ktorý dal ako inak antidepresíva 🙂 ja som nakoniec zistila že depresiu som mala s bolesti chrbtice ale hlavne my chýbalo železo s čoho hemoglobín a kyselina listova :/ bola si na testoch máš všetko v poriadku ? Po prípade s čoho vznikla depresia ?

autor
25. okt 2022

Vážne problemy vo vztahu su strojcom toho..
Tažko riešitelne ale vzdavať sa vzťahu nechcem určite.. je to dlhodoby vzťah
No na riešenie tychto problemov je treba aby som sa ja obmedzila niektore veci .. čo je pre mňa velmi velmi náročné urobiť
Takže som z toho taka zdeptana ..

bluka2
25. okt 2022

O aké vážne problémy sa jedná a čo musíš obmedzit? Možno ti ten smútok/depka ukazujú, že to nie je pre teba tá správna cesta

ivanak49
25. okt 2022

Moja mamina mala a mala to z krčnej po vyriešení zdrav. Problémov to prešlo.... Ja mávam také depky teraz som na materskej síce bývame na dome mame. Dvor zvieratká dcéru manžela ktorého ľúbim a mma šťastný život plný lásky no proste to ze som viac menej stále doma a niesu u nás v dedine ženy s malými deťmi je také že idú na mňa depresie ze som v kuse 24hod doma s dieťaťom..... No teraz mi pomáha tma po zapínať svetielka vecer.. čaj metovy.. A na YouTube christmas relax song 🤷‍♀️ale ja asi skôr potrebujem vypnúť záleží aké a z čoho depresie prežívate...... Kľudne choďte k doktorovi dnes úprimne tam chodí každý druhý človek a aj veľmi velmi mladucky ľudia

lulaby1982
25. okt 2022

Ak rozmýšľate týmto smerom ,že máte príznaky afektívnej poruchy resp. depresiu ,tak jedine psychiater ,nech to posúdi. Je rozdiel zlá nálada a depresia. Klinicky obraz depresie musí trvať minimálne 2 týždne, aby mohla byť diagnostikovaná. Má vela príznakov ,kt. nacitate na nete, celková nechuť zit, slabosť, letargia, bolesti fyzické ,nezáujem o veci kt predtým ste mala rada, úbytok hmotnosti atď..