Mám veľmi riedke vlasy

klaudia2022
12. jan 2022

Dobrý deň prajem,prosím vás o pomoc,radu
Mám problém s vlasmi mám ich veľmi riedke čo by pomohlo na zhustenie
Mám strašne riedke viditeľná pokožka na hlave som stoho zúfalá som mladá veľmi sa hanbím chodiť takto do školy

syslik81
12. jan 2022

ake vlasy mate v rodine? ak si zdrava a mas ok stitnu zlazu je dost mozne ze zial je to dedicne ... a nepomoze ti nic... starat sa o ne najst kadernika co ti da vhodny uces na tvoj typ vlasov .. a jest vitaminy a zdravu stravu

marcellka32
12. jan 2022

@klaudia2022 vyšetrenie štítnej žľazy a potom nasadit biotin a pantenol

klaudia2022
autor
12. jan 2022

@syslik81 no ja som bola na visetrenie štítnu žiazu nemam .. a v rodine kazdi ma krásne husté vlasy … takže naozaj neviem …skusala som veľa rôzne prudký ale zatiaľ mi to nepomohlo

missviolet
12. jan 2022

mam rovnaky problem, mam 28r, posledny rok a pol mi vela padali, riedke a jemne boli vzdy ale teraz extrem. zacala som mat velmi dobre vysledky s dermarollerom a naslednou aplikaciou vlasovego oleja na skalp - mam renohair od renkvality,craz tyzdenne pouzijem derma roller a olej nechat posobit minimalne 4h a teda bormalne mam nove male vlasky

klaudia2022
autor
12. jan 2022

@missviolet ďakujem ti veľmi pekne že si mi poradila chcem to vyskúšať mihla by som ťa poprosiť fotky týchto produktov?
Som v zahraničí a podľa obrázka sa mi to lepšie nájde online❤️❤️

whatever1
12. jan 2022

@klaudia2022 Nedrzala si dietu? Alebo lieky na chudnutie? Ako dlho mas takyto problem? Skus vlasy zatial co najmenej zatazovat, nefarbit, pravidelne podstrihavat, nefenovat, nezehlit a hlavne neumyvat kazdy den.

klaudia2022
autor
12. jan 2022

No ten problém s vlasmi mám us skoro 5 rokov … na diete som nebola … veľmi dobre si pametam jak som žila na sk som mala husté a dlhé vlasy … prišla som v zahraničí žiť a od vtedy mám taký problém z vlasmi. Skúšala som us veľmi veľa rôznych produktov na vlasy a zatiaľ mi nič nezabralo … som stoho veľmi zúfalá :(
@whatever1

whatever1
12. jan 2022

@klaudia2022 Hm, ono problem moze byt aj vo vode ktorou si vlasy umyvas. Prilis tvrda vlasom vobec neprospieva, dokonca skodi a prilis makka neobsahuje dostatok mineralov, vlasy su ulepene bez objemu...ako casto si ich umyvas?

tomikejt
12. jan 2022

@klaudia2022 mne veľmi pomohla táto rada na vlasy. Je to uplne lacné a keby neskúsim tak neuverím, kopec nových vlasov mi rastie. Začala to používať aj švagriná, ona ma problém s vypadávanim a povedala ze si všimla ze jej oveľa menej vlasov vypadáva.

klaudia2022
autor
12. jan 2022

@whatever1 raz do týždňa iba užívam .. snažím sa ich užívať menej krát na do týždňa

kellysss
17. jan 2022

@klaudia2022 mne pomáha cesnakový šampón od farmasy. Za dva mesiace mi uz rastu nové vlásky 😉 síce sa mi zdá že mám po ňom suchšie vlasy ale nové mi začali tiež rásť 🙂

dori92
17. jan 2022

@tomikejt ahoj odkiaľ ho prosím máš?

tomikejt
17. jan 2022

@dori92 v Teta drogérii majú šampón a kondicionér. V 101 som videla len šampón. Ale dá sa aj objednať z netu, majú aj masku aj taky sprej na vlasy všetko v tejto anti hair loss rade.

klaudia2022
autor
17. jan 2022

@kellysss no otom šampone som us počula ale aj veľa negatívnych comentoch som čítala o tom … veľa ľudí sa sťažovali že veľmi suché vlasy po tom majú a museli sa dať ostrihať …

sardinka32
17. jan 2022

vyživiť sa aj zvnútra...biotin zaberá, kvalitný kolagén - odskúšaný mám Inca, šampony, ktoré mne pomohli Plantur 39 a Parusan...začali mi normálne rásť drobné vlásky okolo čela...ak mas ale nejaky stres permanentny, tak odstrániť jeho zdroj, inak budeš v bludnom kruhu

luchab
18. jan 2022

@tomikejt Dakujem za tip na kozmetiku, dnes som si kupila v Tete 🙂.

iloveme
17. sep 2022

Baby ma niekto taketo vlasy ako ja?😭😭😭. Snazim sa do zrkadla ani nepozerat,nechcem sa fotit a zachvilu asi ani von nepojdem. Ved toto sa uz neda ani vlasmi nazvat. Jedna foto zhora,druha foto ked si naklonim hlavu. To je proste strasne. A toto su vlasy druhy den od umytia,uz su aj hrozne mastne😪. Kebyze viem ze nato existuje pomoc,kaslem nato. Ale preboha nemam ani 40. Ako budem vyzerat o 10rokov? A to mi vlasy ani nejak nepadaju len proste mi nerastu nove😭😭😭

missviolet
18. sep 2022

@iloveme mam veru, ja. redp teraz uz trochu lepsie. zrus ten melir, opticky ti prerieduje vlasy viac - aspon mne sa tak zda. pizri moj prispevok vyssie, co zabera na fakyto typ aso. - v skratke 3x tyzdenne olej na skalp - striedaj olej Rozmarína a Renohair (znacka Renovality). kazdy den je mna masaz skalpu v predklone pre prekrvenie skalpu. Hodvabna obliecka na vankys a gumicky. vol setrne betahajuce hairstyles. no a na rast novych vlaskov mi pomohol dermaroller 1xtyzdenne a tie oleje. pouzivam prirodne sampony + konfic, do samponu v dlani primiesam kvapku tozmarinoveho oleja. tolko k externej starostlivosti. s vitaminmi, stitnou atd musia poradit lekari

kikushaa
18. sep 2022

@iloveme tiez sa priklanam k nazoru vyssie, ten melir ti vobec nelicoti, plus teda nevyzera velmi profi, melir vseobecne velmi nici vlasy.

iloveme
18. sep 2022

@missviolet stitnu mam ok,bude to asi dedicne kedze moj otec ma extra riedke vlasy. No aj tak,co budem o 10rokov plesata? Ja som teda este zenu s takymito vlasmi nevidela. Takze ten olej 3xtyzdenne do samponu pridat? Ci len tak pomimo s tym pomasirovat pokozku?
@kikushaa s tym melirom suhlasim. Je to katastrofa. Bola som u novej kadernicky,ale naposledy😮‍💨

missviolet
18. sep 2022

@iloveme auvto dva oleje, Rozmarina a Renohair. treba nechat pôsobiť nuekolko hodin, potom poriadne samponom umyt. do samponu prudavam v dlani kvapku obyc esencialneho rozmarinoveho oleja za par eur (nie ten co sa vola Rozmarina). Ver tomu, ze som mala presne taku cesticku ako ty a teraz je to len mierne lepsie. proste mam taketo vlasy odmalicka ale tieto oleje ma zaxhranili. masirovat skalp treba kazdy den v predklone (teda aj v dni kedy oleje nedavas). sampon ve silikonov, parabenov

missviolet
18. sep 2022

@iloveme aby si mi verila, jedna foto spred roka pred olejmi, jedna dnes rano (pritom vlasy su uz trochu mastne)

iloveme
18. sep 2022

@missviolet ako cesticku mas,ale ten zvysok mi pride ze su celkom huste tie vlasy😄. Ja okrem cesticky mam vsade len minimum vlasov😮‍💨. Este ten dermaroller,citala som teda ze 1.5mm aby boli ihly. Odkial si kupovala? Olej uz som objednala

missviolet
18. sep 2022

@iloveme huste ani zďaleka 😂moj vrkoc ma 1,5 cm, len sa snazim nabudit objem (spravny strih, pripravky). dermaroller mam 0,5 ihly, nedla by som viac nez 0,75 pri domacom pouzivani. dlhsie su na odborne pouzitie.... aby si si neublizila. ver, ze ja tie 0,5 mm citim fostatocne :D a vyrasilo mi po oar tyzdnoch pouzivania kopec novych vlaskov

iloveme
18. sep 2022

@missviolet aha,niekde tu v diskusii som citala ze 1.5 by mali byt. Takze to boli?

missviolet
18. sep 2022

@iloveme no citit to. osobne si neviem predstavit ze by som sla vyssie nez 0,5mm. tie ihlicky ti prenikaju do koze, jasne, ze to citis. len 1,5mm by som citila asi velmi velmi 😅

dominikagier
19. okt 2022

@iloveme ahoj vitaj v klube :D mám 25 rokov...presne na hlave to čo ty, plus ich mám hrozne suché, nič mi na to nepomáha a môj vrkoč má tak 1cm keď ich mám v gumičke a to ich tak mám stále lebo keď ich rozpustím mám ich kde tu :D :D skôr nikde...taktiež mám plešky, nejako sa s tým snažím zmieriť každý deň keď sa pozriem do zrkadla ale niekedy mám strašné nervy na to až zúfalstvo..snažím sa dávať masky, prešla som si všetkým od donahair, revalid, vlasimo, zinok a rôzne iné kraviny, ktoré mne absolútne nezaberajú, proste sa snažím vsugerovať, že som pekná aj takto :D :D úfam sa ešte na tehotenstvo a zmenu hormónov - čo môže pomôcť ale nemusí...ak ti niečo pomohlo na vlasy a podelíš sa so mnou budem veľmi rada, a som rada, že som nie na svete sama mladá a "plešatá" :D

gabrielachochulka
19. okt 2022

@missviolet ahoj, pripnem sa tu, mozes dat link na ten dermalorer?

iloveme
19. okt 2022

@dominikagier ja mam tiez pokozku strasne mastnu,ale vlasy suche,elektrizuju po cesani. Momentalne beriem kolagen plus ten olej rozmarinovy na hlavu tak uvidime

andrea112255
22. okt 2022

@iloveme ja mám asi ešte horšie ako ty