Mám tvrdé a lesklé vlasy

malcica
31. júl 2015

Pomozte, prosim so znicenymi vlasmi.. zmenila sa uplne sstruktura a zostali tvrde a leskle... pomoze kazda jedna rada!

darina1952
31. júl 2015

@malcica ahoj, chce to olej - teda výrobky na vlasy s obsahom olejov. Ja zvyknem používať Gliss kur - ich čierny rad je výborný (zvlášť šampón a zvlášť kondicionér) a aj ďalšie rady na poškodené vlasy(perleťový, žltý), taktiež je super od Avonu šampón a kondicionér v čiernom balení - presný názov neviem ale niečo ako advanced... a po umytí vlasov a zmytí kondicionéru treba ešte vlasy oživiť olejom - výborný je marocký argánový olej z Avonu. V každom prípade používaj šampón a kondicionér zvlášť - nikdy nie výrobky 2v1 (to mám od svojej kaderníčky a držím sa toho).
No a v neposlednom rade zmena účesu - trochu skrátiť ak sa dá. Pravidelne si vlasy ošetruj tak 2x do týždňa a výsledok sa dostaví. 🙂

sissy27
31. júl 2015

@malcica k tvojej asi 10-ty krát opakujúcej sa diskusii dodám len posledné - komu niet rady, tomu niet pomoci...

lorela
31. júl 2015

@malcica Tiež som ti radila, že už jedine VÝŽIVA Z VNÚTRA (strava) a TRPEZLIVOSŤ (aj pól roka, kým sa stav vlasov o niečo zlepší).

maria1989
31. júl 2015

@malcica ak by si si náhodou chcela dať na vlasy niečo so silikónmi, niečo si o tom prečítaj, ja som dostala lupiny, čo som ich v živote nemala - tak aby si nemala ešte aj bonus. inak fakt len zvnútra - vitamín B