Mám tlak pod rebrom

15. okt 2022

Ahojte, čo môže značiť začínajúci tlak pod pravými rebrami u chlapov? Môže to byť len presilené alebo ide o niečo vážnejšie? Som v práci a práve to začínam cítiť. Mám 19 rokov.

kiki234
15. okt 2022

Nejedol si dnes velmi vela soli? Mala som taketo pocity nakoniec som si vsimla ze len vzdy ked som mala nieco slansie a po chvili preslo. Napriklad mc donald hranolky..

autor
15. okt 2022

@kiki234 Práveže dnes nie, skôr by som povedal že dnes mi tá soľ vyslovene chýba

kiki234
15. okt 2022

Hop sup vyskusat. Ak bude pretrvavat skusila by som masaz.. A ak bude stale pretrvavat tak lekar, ale to sa priprav je tu vela takychto tem a lzdia pisu ako behaju po gastre, neurologii, sona,.. A nic sa nenaslo vo vavsine pripadov

heln
15. okt 2022

ahoj, tazko takto povedat, napravo pod rebrom je napriklad zlcnik, sleduj si kedy to boli, resp. tlaci, ci to nejaku suvislost s jedlom. ak to neprestane do pondelka, zbehni k obvodnemu, posle ta na rontgen, uvidi ci rebro niekam netlaci a potom dalej.

autor
15. okt 2022

@kiki234
@heln
Mne povedali pol roka dozadu že mám miernu skoliózu chrbtice, ale pochybujem že by tá bolesť čo teraz cítim bola kvôli tomu