Mám ťažkosti so žalúdkom

barborkahaluzova
1. feb 2021

Dobrý deň, obraciam sa sem keďže som už zúfalá. Pred 4 rokmi začali u mna ťažkosti so žalúdkom , hnačky minimálne 8krat do dňa 40 horúčky, vracanie, kŕče, bolesti v bruchu, kožné vyrážky a veľa dalších. Každého polroka sa vracali záchvaty vracania a hnaciek a doktori nevedeli čo so mnou tak len lieky a infúzie a diéty. Schudla som 6 kil potom pribrala naspäť. Doktori tvrdili že mám akútne zapálene slepé črevo dokonca po roku mi okolo neho pláva zelena tekutina, ale doktori tvrdia že ba operáciu slepého čreva som mladá a tým pádom mi ho netreba vyberať. Kolonoskopia tiež Nič neukázala tak isto gastro. Laktozu a laktazu nemôžem pretože do 2 minút to mám von. Posledný týždeň navštevujem záchod 10 krát denne všetko čo zjem nedokážem udržať v sebe ani vodu.brucho mám neskutočne opuchnuté a nafúknuté. Bolesti stupňujú a ja už neviem čo ďalej. Preto by som sa chcela opýtať či kefu niekto kto mal podobne problémy a dokázali mu nejak pomôcť. Ďakujem za každú odpoved

viera
1. feb 2021

Ahoj...Podoba sa mi to na Crohnovu chorobu alebo ulceróznu kolitídu???....Treba poriadne vysetrit...10x za den nie je normalne....Možno tam je zápal...???...

barborkahaluzova
autor
1. feb 2021

@viera crohnovu chorobu mi pred 3 rokmi vylúčili, jedine čo viem, je to že môžem mat HIT ale to nevedia na 100% povedať.

scorpionlady
1. feb 2021

Pekný deň, pravdepodobne máte nejaký chronický zápal. Je potrebné zistiť akú máte rovnováhu omega 6 a omega 3 mastných kyselín (ideálny pomer je 3:1 alebo sa aspoň k tomuto pomeru priblížiť). Ak je ten nepomer veľký, svedčí to o chronickom zápale na bunkovej úrovni. Test mám v ponuke, aj Balance Oil, ktorým je možné dať do rovnováhu späť do pomeru. A vo Vašom prípade by som navrhovala aj vlákninu Zinobiotic. Tá by Vám pomohla s hnačkami. Moja priateľka mala hnačky z antibiotík a už druhý deň ako si začala Zinobiotic dávať, tak sa jej zlepšilo a hnačky ustali. Keď budete chcieť viac info, tak kľudne napíšte správu.

barborkahaluzova
autor
1. feb 2021

@scorpionlady dobrý deň, ďakujem veľmi pekne budúci týždeň mám ísť ešte ku jednému doktorovi ak mi ani ten nepomôže, mohla by som sa Vám ozvať?

scorpionlady
1. feb 2021

Samozrejme 🙂 ozvite sa. Mám na FB skupinu,, kde postujem videá a príspevky na túto tému, aj o produktoch, ktoré som Vám spomínala. Ak by ste mali chuť, tak sa pridajte a pokukajte sa. Do správy by som Vám poslala link na skupinu 🙂

barborkahaluzova
autor
1. feb 2021

@scorpionlady budem rada, na Facebooku som Barbora Haluzova