Mám stále pozitívny samotest

16. apr 2022

Ahojte, som očkovaná a prekonala som covid už dvakrát v krátkom rozmedzí, protilátky vysoké. Pred necelým mesiacom som bola v kontakte s pozitívnym, bola som bez príznakov a zo srandy som si skúsila antigénovy samotest značky Roche (vraj kvalitný) a vyšiel mi pozitívny. Vychádzal mi pozitívny aj po týždni a niečo, ostatné boli stále negatívne, príznaky žiadne. Nechápala som a nevedela som, či som vtedy reálne covid mala alebo nie (nikoho som nenakazila a mesiac pred tým som bola pozitívna). Urobila som si dnes zo srandy a zas pozitívny. Ako je možné že jedna zančka testov (Roche) mi nonstop vychádza pozitívne? Aj po mesiaci... Alebo som zrobila zle že som vytrela aj hrdlo aj nos? Stalo sa to ešte niekomu?

pribinak
16. apr 2022

Kúp si samotest v lekárni

autor
16. apr 2022

@pribinak tam som ho kúpila, no ako hovorím pred mesiacom všetky značky Roche pozitívne a ta druha značka negativne :D a teraz po mesiaci zas Roche pozitívne, on ešte nikdy nebol negatívny u mna ja neviem či už chronicky mám v sebe covid alebo čo :D

danyelia
16. apr 2022

Ahoj, no ja sa čudujem, že ešte niekto stále tým testom aj verí...nie v zlom, no ak sa cítiš zdravá a nemáš žiadne príznaky, tak sa už netestuj, netráp a užívaj si život 😉

paciko9
16. apr 2022

Nam sa stalo 2 tyzdne po covide som sla s malou do nemocnice a stale sme boli obe pozitivne. Doktorka nampovedala ze niekomu moze pozivitu ukazovat aj 3 meaiace. Ak ste si nie ista odporucam pcr test.

pribinak
16. apr 2022

Tak si Kupuj iné značky a hotovo

autor
16. apr 2022

@paciko9 ako už si začínam myslieť, že som fakt nejaka vynimka ktorej sa antigénová pozitivita drží tak dlho :D ja som to len chcela skúsit tentokrát, lebo pred mesiacom som mala kontakt tak tam som to pochopila ale teraz absolutne :D

travelllerka
16. apr 2022

Sú výnimočné prípady, kedy sú ľudia mesiace pozitívni, u nich zvykne vírus potom mutovat, ale to sú imunokompromitovani pacienti, napríklad HIV pozitivni

autor
16. apr 2022

@travelllerka už mi toto tiež napadlo, že možno ssom/budem pôvodca novej mutácie :D

travelllerka
16. apr 2022

Dúfajme, že nie :D

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ildiko36
16. apr 2022

napis mi ip, lebo ked tu napisem nieco mi to vymažú😅