Mám silnú chrípku?

16. apr 2024

Ahojte, je to mozne aby som mala taku silnu chripku? Ja mam od piatku poobedia zvysenu teplotu 37-37,5. Mam strasne bolesti klbov-svalov a vobec mi neni lepsie. A zial sa to zhorsuje, v sobotu som vladala navarit a nieco malo upratat, dnes nezvladam nic 😞uplne som unavena, nevladna, uz ma nebavi ani lezat.crp mam 7.uz sa bojim co mi moze byt.

viestta
16. apr 2024

HOcijaka viroza to moze byt, aj chripka. Nechaj chlapovi vypisat OCR na teba a nech sa stara o rodinu

autor
16. apr 2024

@viestta o to nejde, chlap sa snazi,ja ked som prelezana idem asp pracku nalozit a znova lahnem. Len ma trapi ze tak dlho a nevidim ziadne zlepsenie.😞

mucuinka
16. apr 2024

Skus si spravit covid test. U nas doma to bolo podobne. Takato nizka teplota, katastrofalne bolesti klbov a tela. Ani lezat, ani sediet, ani stat. Nic sme nevladali. A trvalo to celkom dlho.

stanulienkat
16. apr 2024

To su priznaky klasickej chripky. Nie silnej. Lezat, tekutiny, vitaminy.

autor
16. apr 2024

@mucuinka robila, negativ, 😞skusim este jeden asi.neviem ci nebol stary. Mne je to az divne ze takto dlho a take bolesti. Vacsinou po 3 dnoch mi vzdy zacne ustupovat.

autor
16. apr 2024

@stanulienkat lezim ale uz asi prelezaniny budem mat😞

viestta
16. apr 2024

4 dni na virozu nie je nijak vela.

mamina7070
16. apr 2024

CRP mas negativne, teplota je len velmi zlahka zvysena kludne to moze byt len lahke prehladnutie alebo ina viroza

chripka su skor horucky

nic ti nehrozi a uz vobec nie prelezaniny 😉 vela pit vitaminy caj a oddychni si ono skor to vycerpanie to robi treba zrelaxovat

autor
16. apr 2024

@mamina7070 ved prave, ta teplota neni vysoka ale ja sa citim ako keby som mala uz tyzden 40..taka som unavena bezvladna a velmi ma boli telo.

mamina7070
16. apr 2024

skus nieconna podporu imunity vitaminy a tak ono je to take neprijemne vela spat

msnesquik
16. apr 2024

Mala som v januari, prva chripka v zivote, unavena som bola este dalsie dva tyzdne po...teploty sa vliekli cca 5-6 dni

uhnakova
16. apr 2024

Chrípka bežne trvá 5-7 dní, u niekoho aj dlhšie. Nie je to len taká chrípočka, ako ju zvykli zhovaďovať počas covidového obdobia. Je to hnusná choroba a človek po nej zostáva zoslabnutý ešte ďalšie týždne. Obvykle sa rozvinie behom 2. až 3. dňa choroby nepríjemný dusivý kašeľ. Ak nemáš aj kašeľ, bude to skôr covid alebo iná viróza.

autor
16. apr 2024

@uhnakova kasel mam ale minimaaaaaalny,

lsimo
16. apr 2024

No a nemáš náhodou covid? Mne zaberá na takéto bolesti a horúčky Cetalgen máš to kombináciu paracetamolu a ibuprofénu. Ale byť tebou tak sa vypíšem domov aspoň na pár dní.

livuska124
16. apr 2024

Mne ešte napadla piata choroba, čo je už pár mesiacov masívne v obehu a nevyhýba sa ani dospelým, ktorí ju znášajú horšie, než deti - a presne nižšie teploty, ale veľké bolesti kĺbov, svalov.... a neskôr výsyp.

autor
16. apr 2024

@livuska124 aj nas tym som rozmyslala,vysyp este nemam, stale horucku ale bolesti riadne teda mam.😞

autor
16. apr 2024

@lsimo robila som test,negativ…😞asi by ma aj ten xovid potesil lebo takto trpnem

autor
16. apr 2024

@lsimo som vypisana, pracu by som nezvladla,mam xhcile ked ani caj si nedokazem ist podat

diewcatqoo
16. apr 2024

My sme mali tento rok v januari/februari silnu chripku, a to teda bol totalny masaker. Dieta vkuse horucky nad 40, zrazili sme na hodku na 39 a znovu to vystupilo nad 40. Takto sme fungovali 6 dni, striedali sme sa pri nom, davali lieky a zabaly, na 7. den horucka konecne klesla, ale zacal manzel. Takze znovu, lieky, zabaly, do toho dieta, ja tehotna... ked sa chlapi vyzdraveli, mohla som konecne ochoriet aj ja. Nastastie, ja som nemala take vysoke horucky ako oni, len do 39, ale tak ma bolelo cele telo, ze som sa nedokazala otocit na posteli z jednej strany na druhu.

autor
16. apr 2024

@diewcatqoo aj mna boli cele telo uz pri 37,5 neviem si predatavit pri 39,a to myslim ze vela vydrzim. Uz mi bolo aj do placu, lytka ma tak este nikdy neboleli 😞

diewcatqoo
16. apr 2024

No mna musel manzel dvihat do sedu, lebo som bola totalne nevladna. Prejst par krokov na wc bol pre mna olympijsky vykon. A to som mala uz v minulosti 4x covid, takze viem, ako mozu boliet klby, ale covid bol nic oproti tomuto. Skore uzdravenie prajem.

autor
16. apr 2024

@diewcatqoo dakujem.aj ja som mala sialeny covid ale 3 dni, potom akokeby utalo..ale toto uz trva prilis dlho a ja sa necitim ani o chlp lepsie.