Mám silné bolesti pod bruchom v ľavej časti. Mám ísť na pohotovosť?

damian88
9. apr 2022

Ešte pred pár hodinami som bol OK. Ale začali mi silné bolesti pod bruchom v ľavej časti, a pomaly začína aj v pravej časti plus bolesť chrbta.

kitycat
9. apr 2022

Ak mas cas nad tym premyslat na tomto fore tak to az take zle nebude, ci?

nikpa
9. apr 2022

@damian88 môžeš mať zastavené vetry, ľadvinove kamene, zápal močových ciest.... Alebo si tehotná? Nemáme tu veštiace gule 🤷

damian88
autor
9. apr 2022

@kitycat nemám kartičku som z BA a som v KE ani neviem do ktorej nemocnice tu mam íst.. No ved prave ze neviem ci ma kvoli tomuto zoberu a jak kukam neviem ani kde mam občiansku... Bože to je deň...

damian88
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivca88
9. apr 2022

Choď na pohotovost.. nájdu ta isto cez rodné číslo.
Alebo ak máš aplikáciu v mobile cez tvoju zdravotnú poisťovňu, tak by si tam mal mať elektronicky preukaz poistenca

patus_2
9. apr 2022

@damian88 počkaj pol hodinu, ak silné bolesti neprejdú alebo sa zhoršia tak šup na pohotovosť. Hoci nemáš kartičku, tak by malo stačiť rodné číslo.

damian88
autor
9. apr 2022

@kitycat Otázka mala zniet či má vôbec zoberú

slniecko_12
9. apr 2022

@damian88 Zoberu ta aj bez karticky, ja som svoju stratila a vzali ma.

gemerka17
9. apr 2022

@damian88 samozrejme, že zoberú. Poistení si. Vedia ťa najist. Na pohotovosť môžeš ísť kam chceš aj do BA, KE, Svidníka, Banskej Bystrice, v rámci Slovenska kamkoľvek. Je slobodná voľba lekára a zariadenia. Nikde ťa nemajú právo odmietnuť.

ailiba
9. apr 2022

@damian88 chod na pohotovost... Musia ta zobrat. Karticka poistenca je asi potrebna. Ake ked nemas, tak aspon občiansky.

panelacikova
9. apr 2022

@damian88 no čo, bola si? mohlo ísť aj o slepák 😕

damian88
autor
9. apr 2022

@panelacikova "bola" 😆😆😆😆😆

panelacikova
9. apr 2022

@damian88 a bolo to také smiešne?

damian88
autor
9. apr 2022

@panelacikova keďže asi nevieš rozoznať chlapa od ženy skôr k plaču ako k smiechu. Nevadí 🙂 bol som a stále som. Ďakujem za záujem 🙂

gemerka17
9. apr 2022

@panelacikova z fotky aj nicku je jasne že je to chlap.

panelacikova
9. apr 2022

@gemerka17 aha, to som neregistrovala. dík.
@damian88 záujem bol úplne reálny. bola som zvedavá, či si na pohotovosti POCHODIL, či ťa vzali a či šlo o niečo vážne. ale absolútne zjavne nie, keďže sršíš ironickou náladou 🙂

damian88
autor
9. apr 2022

@panelacikova Poďakovanie bolo úprimne 🙂 keďže tu stále som asi si ma nenechali preto lebo sa im ľúbim 😁😁😁😁👍 ale to tu nechcem vypisovať

kornelies
10. apr 2022

@damian88 V tvojom veku nevies, ze mozes ist na pohotovost kdekolvek na SK? Je obdobie internetu, kedy si kazdy dr. vyhlada, tvoju poistovnu a dokonca vidi, ci platis alebo neplatis. Mne to prislo take detinske (prepac, to je moj nazor), ked som pozrela vek, skoro som odpadla. Vela zdravia prajem.

damian88
autor
10. apr 2022

@kornelies Zlatá si 😆 asi nevieš že stále sú ľudia ktorý neberú bez tej kartičky a mysli si čo chceš mám to overené už pár krát ma nevzali niekde kvôli tomu ze som ju nemal pri sebe ide o to na akého človeka naraziš 😆. No vidíš to všetko je možné 😜

damian88
autor
10. apr 2022

@kornelies za názor sa mi ospravedlňovať nemusíš 😆

kornelies
10. apr 2022

@damian88 Ved appku v mobile mas, ci? 😉

panelacikova
10. apr 2022

@kornelies to bude fake profil. veď pozri tú gramatiku napríklad.... alebo to, čo uvádzaš ty, že v dnešnej dobe si nevie zistiť informácie jeden dospelý chlap? to určite 🙂

damian88
autor
10. apr 2022

@panelacikova 😂😂😂dovidenia