Mám seboreu alebo psoriázu?

denisa291991
14. jún 2023

caute v auguste 2022 pozeram do zrkadla uplne som mala celu hlavu od čela vrchnu čast bielu šupiny myslela som si že su to lupiny... po par tyzdnoch mi to preslo nemam vobec zapalenu hlavu ani to nemam akutne... urcite to je nezdravy zivotny styl fajcenie sem tam alkohol - po alkohole sa mi to vratilo... vsimla som si to vo vlasoch urcite to bude vnutorny problem nape creva imunita... mate podobnu skusenost sampon na psoriazu mam zahranicny ..

emmhjxx
14. jún 2023

@denisa291991 mám psoriazu ale nemám ju nejakú hroznú ale vždy tiež keď si dám alkohol ktorý mi nesedí tak automaticky sa zjaví a tak isto aj keď som chora 😀 odporúčam konopný šampón, ale byť tebou zájdem ku kožnej

denisa291991
autor
15. jún 2023

@emmhjxx dik ale ... co ta kozna prespise mi blbosti ktore mi aj tak nezaberu umeliny injekciu .. uz tu boli take pripady kazdy sa lieci sam. ten sampon si este kupim konopny urcite....

nikha2809
15. jún 2023

@denisa291991 ja mám aj seboreu aj psoriázu, tiež sa liečim sama za 17 rokov mi žiadny dr nedal nič čo by mi pomohlo.Ja používam Dr.Michaels sady nič lepšie neexistuje, síce drahé ale po jednej kúre mám rok pokoj

cinky16
15. jún 2023

@denisa291991 moja babka ma schválene biologické injekcie na potlačenie psoriázy a veľmi jej to zaberá, bolo by možno dobré sa o tom poinformovať, málo kto vie o takejto možnosti a možno ani lekári sami neinformuju, pretože cena 1 takejto injekcie je okolo 3500 eur a berú sa 4x ročne.
v našom prípade ju v plnej výške hradí zdravotná poisťovna.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisa291991
autor
15. jún 2023

@cinky16 na potlacenie ... injekciu za 3500€ 😎 psoriaza je vnutorny problem v tele. treba zlepsit imunitu.. stravu a potom sa to zmierni a zmizne aj zvonku a nie potlacanie ... na nejaky cas