Mám sa znovu objednať na test?

17. mar 2021

Vcera som sa bola dat testovat, test negativny. Nic mi absolutne nebolo. Dnes rano mi bolo tak divne, akoby bolest svalov. Poobede zvysena teplota 37,5°C. Mozno je to len nachladnutie, netusim. No otazka, ako postupovat? Dceru asi zajtra do skoly nedavat? Mam sa znovu objednat na test? Dcera ma ist v piatok na vikend k svojmu otcovi.

janinah
17. mar 2021

PCR test

autor
17. mar 2021

@janinah prosim nevies ci sa doplaca za pcr test? Lebo viem ze kedysi sa platilo a dost vela. A kedze momentalne nepracujem, tak by to nebolo mozne.

autor
17. mar 2021

@janinah akurat som cez google nasla ze mam narok na 2 pcr vysetrenia za mesiac..

maca2017
17. mar 2021

Na stránke coronagov sa zaregistruj na PCR, že máš príznaky a zaskrtni aké. Teoreticky pokiaľ nemáš pozitívny test, tvojich blízkych sa karantena netýka iba teba. Avšak z ohladuplnosti by bolo vhodné nechať malu doma až do výsledkov PCR.

juliatriscova
17. mar 2021

Také isté príznaky som mala aj ja. Test negatívny a na druhý deň bolesť svalstva a teplota 37,5....objednala som sa na pcr test....objednali má až na 8.den...bola som pozitivna a bez príznakov...

jeiny
17. mar 2021

Presne takto to mal manžel, v sobotu večer negatívny, na druhý deň teplota zvýšená a necítil sa dobre, za dva dni mu test pozitivny

didi2102
17. mar 2021

Otec nemal príznaky,antigen negatívny,do rána sa cítil divné a išiel znovu na antigen a pozitívny,keď nechceš začať na pcr tak choď na antigen zajtra,ak máš príznaky a bude to covid bude ti pozitívne

autor
17. mar 2021

@juliatriscova no idem sa teda objednat. Ale este 1 otazka, co dovtedy kym na test pojdem (ak to teda bude dlhsie trvat). Mozem napr.do obchodu, dcera do skoly? Lebo na zaklade coho by som tieto veci nemala?
No a akurat mi prisla odpoved, ze moje priznamy su nedostatocne na pcr vysetrenie. Super

jeiny
17. mar 2021

Chod znovu na antigenovy

vierka0508
17. mar 2021

Tiez by som sla znova na antigen, aj my sme tak boli, v sobotu s muzom negativni, v pondelok sme sa citili blbo a sli sme znova a uz pozitivni obaja.

zumbulka20
17. mar 2021

Nevyhadzuj zbytocne peniaze za pcr, kludne chod znova na antigenovy... Ja uz v stvrtok vecer som sa nejako zle citila, v piatok som mala este negativny test... A v nedelu uz som bola strasne unavena, nevladala som, zima mi bolo. Sla som na test a uz som bola pozitivna

autor
17. mar 2021

Ok dakujem. Tak sa objednam.

angi07
17. mar 2021

Svagrina v sobotu tip top negat
Antigen.v nedelu rano sa zobudila presne take priznaky ako opisuje tak zbehla aj v nedelu na antigen a pozit.takze kludne mozes byt pozitivna z 1 dna na 2

3petka
17. mar 2021

Ja som mala príznaky a bola som negatívna na ag a až na 4 deň od začiatku príznakov som bola pozitívna na ag. I keď niekedy sa stane že ta ag nemusí odhaliť nakoľko nemusíš byt infekcna

autor
17. mar 2021

Dakujem vam vsetkym za odpovede.