Mám riedke vlasy, chcem ich mať hustejšie

charllotte
25. okt 2013

Ahojte, existuje kocky niaky pripravok, ktory naozaj pomoze a budem mat konecne hrivu? Mozno ani nie, len su to zrace euracikov 😀 ale som zvedava ci ste nahodou na nieco nenatrafili a ozaj vam to pomohlo, ziadne pricesky, ani predlzovanie a zhustovanie takymto sposobom, och tak tuzim mat krasne huste vlasy.... dakujem 😉

marca1331
25. okt 2013

ahoj sestra mala riedke vlasy tak jej kozna napisala taku vodicku a zatial si pochvaluje🙂

dejna20
25. okt 2013

A mala si ich iekedy huste? Lebo ak nie, tak smola. Pocet vlasov je dany geneticky.

jancamad
25. okt 2013

mne 100% zabralo riadiť sa Lunárnym kalendárom. umývaj si vlasy presne v čas kedy je to tam napísané, naplanuj si aj strihanie na taky čas a 100% zhustnu. mne zhustli a aj kvalita sa zmenila. bola som veľmi milo prekvapená🙂
inak žiadna vodička, mastička a neviem čo mi tak nepomohli ako toto

sissy27
25. okt 2013

@charllotte počet vlasových korienkov a teda počet samotných vlasov máš geneticky daný, s tým nevyčaruješ nič... môžeš do istej miery ovplyvniť kvalitu a zdravie vlasov, ale zázraky sa v tomto smere dejú podobne, ako v zázračnom chudnutí bez obmedzovania v jedle a bez pohybu, najlepšie na počkanie...

grettka
25. okt 2013

suhlasim so sissy@27 hustota je geneticky dana a rovnako aj kvalita, len sa treba starat o to, co cloveku priroda nadelila
a len pridam, nepouzivat prilis vela styingovych pripravkov, nepouzivat pripravky na uhladenie vlasov, to vsetko ich robi sice krasne leskle a hladke, ale splasnute. Osobne pouzivam obycajny sampon zo zihlavy spolu s maskou na objem vlasov (loreal profesional zeleny), vydrzi dlho, nedava sa vela. Fukam ich malokedy, ale ked tak"dole hlavou", hlavne nedavat super silno ultra extra tuziace tuzidla, pretoze tie jemne vlasy skor "trhaju". Osvedcilo sa mi fakt, co najmenej tuzidiel.

mischena333
26. okt 2013

@charllotte Mne uplne perfektne zabera sampon na zvacsenie objemu z oriflamu, nerobim reklamu tejto kozm.firme, ale som velmi spokojna.Vzdy po uschnuti vlasov mam haro ala fukana.

charllotte
autor
26. okt 2013

@marca1331
@dejna20
@jancamad
@sissy27
@grettka dakujem baby, no co ja viem, mne sa vidi, ze mam stale menej a menej vlasov a hlavne ked zmyvam, tak mam celu vanu oblozenu 😠 no ked vyfukam tak posobia hustejsie, ja aj zehlim kazdny den, ale pocas dna a hlavne ked uz idem poobede domov z prace vyzeram otrasne, a ziadne laky, tuzidla nic mi nedrzi, na chvilu a potom mi to splasne, joj hneva ma to 🙄

charllotte
autor
26. okt 2013

@mischena333 vdaka, ja objednavam uz roky rokuce oriflame, poznam ho a teda nic moc, na moje vlasy, diky 🙂

verenal
26. okt 2013

Ak si ani predtým nemala leviu hrivu, tak hustotu vlasov nijako neovplyvníš :( No ak máš problém s padaním vlasov tak ti môžem doporučiť Biosil plus (tu sú tabletky a stoja do 4eur, mala som aj drahšie napr. Donna hair, Revalid, Revitalon a pod. a efekt to má rovnaký :D len tá cena je šialená) a Biohar vlasovú vodičku (cca 5 eur)
A ak ani toto nepomôže, tak potom dosť pomáha nejaký zaujímavý strih, fénovať vlasy na veľkej okrúhlej kefe a použiť nejaké to penové tužidlo pred fénovaním.
Dôležité je aby vlásky vyzerali zdravo, teda nenechávame zbytočne dĺžky ak sú poničené (radšej kratšie a zdravo vyzerajúce!!! a všetky dobre vieme, že tie polámané a poničené konce sa tak pramienkujú, že vlasy vyzerajú splihlo a riedko). Ďalej si myslím, že vlasom prospieva aj vhodná vlasová kozmetika. Mne teda trvalo kým som našla tú správnu (moji obľúbenci: Inebrya- Ice cream 15 v 1; Kallos- masky Placenta a Latte; Gestil wonder; Revlon-orofluido)

katka1981
26. okt 2013

@charllotte, podla mna pokial si zdrava a nemas problemy so stitnou zlazou, tak si nepomozes. Ja som mala jemne a mozno aj riedke vlasy do puberty asi a potom mi krasne zhustli, ale tatino ma hustu hrivu. Ono je to dedicna zalezitost. Aj nasa malinka ma jemnulinke, pomalinky jej hustnu, no pokial bude mat vlasky po nas rodicoch, bude mat pekne huste, ale ak ich po nas nezdedi, tak nebude. Pokial ti nepadaju, tak asi ani moc vitaminy nepomozu.

mischena333
26. okt 2013

@charllotte Ano Biohar sa vola ta vodicka z lekarne.Skusala som a tiez dost pomaha.

sissy27
26. okt 2013

@charllotte no ak každý deň si vlasy žehlíš a ešte aj fénuješ, tak naozaj nemôžeš očakávať nádhernú hustú hrivu... to je ako zjesť denne kilo čokolády a očakávať štíhly pás 😅

zuzankaolej
6. máj 2014

Ja som trochu zainvestovala, veď však vlasy mám len jedny nie :D a kúpila som si donnu hair, tá mi vlasy zregenerovala, menej sa mi lámali ničili a po pár mesiacoch to bolo dosť viditeľné ako mi zhustli a aké sú zdravšie 🙂

efka12
30. máj 2014

ja mám zas forcapil, trojmesačné balenie nie je drahé, každé ráno som si zo začiatku dávala 2 tobolky, po mesiaci len jednu...dosť mi prestali padať a pekne sa prehusťujú, celkovo aj taká ta "textúra" vlasu je pekná lesklá, ja som spokojná...akurát doberám prvé takéto trojmesačné balenie.

mariapotka
18. jún 2014

Ja mám skúsenosti len s donnhair, ktorú som kupovala v lekárni...vlasy mi veľmi zredli tak som ju skúsila asi rok dozadu. Asi po mesiaci som videla malé nové vlásky ako mi začínajú rásť a čím ďalej tým ich bolo viac a viac, a vlasy som mala silnejšie nevypadávali mi už tak moc 🙂

poias
29. jún 2014

reklama cez reklamu. Realita je, ze jedine ucinne pripravku si iba tri: Propecia - finasterid, Rogain - minoxidil, Nanogen - VEGF

vsetko ostatne je reklama...

poias
27. okt 2014

skusali ste toto? jedno z rychlych rieseni.

https://www.youtube.com/watch?v=oUyvrfNT4RE
ja1980
13. nov 2014

@mariapotka oplatí sa teda kúpiť ? Ďakujem

cineke4444
10. feb 2015

mam velmo riedke vlasy trasne sa hanbym co stym poradte mi

cineke4444
10. feb 2015

neviem co stym uz stale ked idem aj von tak musim mat na hlave ciapku lebo sa hanbim

barbora_789
24. apr 2016
Používateľ barbora_789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barbora_789.

na hustejšie vlasy mne pomáha vyživenie pomocou vitamínov donnahair, zvyknú mi dosť padať asi mi nejaký vitamín chýba tak vždy po doužívaní donnahair mám omnoho hustejšie vlasy

matka86
4. máj 2016
Používateľ matka86 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matka86.

Na riedke vlasy odporúčam jednoznačne kupovať profesionálnu kozmetiku. Je drahšia - napr. šampón vyjde cca 15-20€ a pod., ale výsledky sú neporovnateľné s bežnými výrobkami. Ja už dlho takto objednávam cez http://www.kuponyzdarma.sk/parfums-sk/ kde aj niečo ušetrím aj si doprajem kvalitu.

brona13
5. máj 2016

Ja pouzívam kofeinovy sampon a kofeinove tonikum na konceky vlasov si dávam stale olej. Tonikum si v masirujem do pokozky hlavy pri korienky a moje vlasky su skutocne hustejsie a krajsie a hlavne zacali mi konecne rásť aj kvalitovo sa mi zlepšili sú pevnejšie a pružnejšie. Mne toto úplne vyhovuje🙂)

mijo53
5. máj 2016

Žihľava je prírodný liek a máte ju zadarmo: Pri akých neduhoch dokáže pomôcť?



Žihľava dvojdomá je v liečiteľstve dobre známa už od stredoveku

Pre mnohých z vás len burina, ktorú treba zlikvidovať, pre iných zas naopak liek, ktorý je voľne dostupný na verejných priestranstvách. Žihľava dvojdomá je v liečiteľstve dobre známa už od stredoveku. Pomáhajú si ňou tí, ktorí chcú detoxikovať svoj organizmus a vyčistiť si krv. Ako sa zbiera, uskladňuje a na čo všetko sa dá táto liečivá bylina použiť?
Stop reume

Tak túto vetu ste už určite počuli, keď ste sa popŕhlili a boľavé miesto nepríjemne štípalo. Istotne sa našiel niekto, kto vás chcel týmto tvrdením utešiť. A viete, že mal pravdu? Žihľava, alebo ľudovo nazývaná aj „pŕhľava“, totiž obsahuje také látky, ktoré skutočne pomáhajú zmierňovať reumatické bolesti. Vedeli to už starí Rimania, ktorí si po boľavých kolenách švihali zväzkami žihľavy.
Kedy je žihľava prospešná?

pôsobí protirakovinovo,
pomáha pri ateroskleróze,
je účinným antireumatikom,
upravuje metabolizmus,
upravuje krvný tlak,
znižuje hladinu cukru v krvi – vhodná pre cukrovkárov,
pôsobí na kardiovaskulárny systém,
zlepšuje funkciu pečene a žlčníka – pôsobí detoxikačne na organizmus,
pomáha pri kašli,
používa sa na podporu rastu vlasov a proti ich vypadávaniu.

brona13
11. máj 2016

aka mas geneticky dane mat menej vlaskou tak ani tymi najlepsimi pripravkami sa to napravit neda. V pripade ze sa to tyka hormonalnych problemov ale nejakymi psychickymi zmenani alebo stresom, myslím ze by sa dalo nieco robit. a AKU MAS FARBU A DLZKU VLASOV AKO CASTO SI ICH FARBIS?

erienka
11. máj 2016

ja si davam zahustovat, vysledok je uzasny. Prepajanie kazde 3 mesiace ma stoji 100 eur, ale ked si to prepocitam, ze je to 33 na mesiac, tak ten vysledok stoji za to. Mozem ti poslat fotky pred a po ak chces 🙂

nikuliak
11. máj 2016

Ja som v mladosti mala velmi huste vlasy, teraz (mam 29) su teda o dost redsie. :( a tiez neviem co s tym. Hrozne mi padaju. Objednala som si aj sampony na podporu rastu vlasov, ale tak nevim. :/

lindsey
11. máj 2016

@erienka ahoj.mozes aj mne foto?dik

suve99
11. máj 2016

..je to dané geneticky, pokiaľ však má niekto najskôr husté vlasy a potom mu začnú padať, lámať sa, treba pátrať po príčine..môže to byť problém so štítnou žlazou, prípadne len nedostatok vitamínov, takže treba mať pestrú stravu, doplniť prípadne vitamíny a minerály....mne sa osvedčil veľmi ricínový olej... 2 krát do týždňa si ním urobiť masáž hlavy, nechať ho pôsobiť cca 1 hodinu a potom viackrát zmyť šampónom...a nemusím dať 100 € za zahustenie 😉

17111976
11. máj 2016

@cineke4444 ja som po druhom cisárskom pôrode myslela, že ostanem bez vlasov, strašné, pomohla mi chlorela, kamarátka mi poradila. mne naozaj pomohla, vlasy mám hustejšie.možno aj nejaké iné vitamíny by pomohli.