Mám problém zaspať

8. okt 2024

Večer mám problém zaspať, zaspávam aj dve hodiny. Keď zaspím a v noci sa zobudím, tak do rána už znova nezaspím.

Aké čaj odporúčate na kľudný spánok?

vikusjk
8. okt 2024

Čaj neviem, ale ja sa výborne vyspím, keď si dám Ziquill.

elis248
8. okt 2024

Tiež to mám tak so zaspávaním. Idem si večer o 22-23h ľahnúť a zaspávam aj do 2h v noci. Potom ma deti niekedy v noci zobudia, som pri nich a o 6 ráno budík. A som ako mátoha. Poslednú dobu som si pred spaním dávala Neospan a celkom rýchlo som zaspala. Aj spánok som mala hlboký, tak som sa ráno cítila aj oddýchnutá. Niekedy som si aj dávala rôzne čaje, ale účinok žiadny.

gejb
8. okt 2024

Melatonin alebo CBD kvapky. Alebo aj oboje

tundra
8. okt 2024

Po nocnych beriem malatonin-Circadin 2mg,je na predpis.Beriem ho cca.3-4 dni,kym sa dostanem do rytmusu.Mne zabera super,aj ked sa v noci zobudim,dokazem zaspat.Konzultuj problem s tvojim lekarom,urcite ti pomôze.

deti95060810
8. okt 2024

magnézium, melatonín 5mg, alebo potom už lieky na spanie od obvodného - sú na predpis. napr. Sanval

64jarka64
8. okt 2024

Netreba to podceniť keď to trvá dlho,já som celé roky nespávala riešila som to kadejako,nakoniec som skončila u psychiatra,ten mi nastavil liečbu a konečne sa vyspím

lienka207
8. okt 2024

Poznám známej mama dlhé roky mala problém so spaním užívala vždy liek na spanie...a jej pomohla že užívala pol roka asea nápoj aj gél a odvtedy, že už neberie žiadne lieky na spanie...neviem či ste o tomto počula ...ja som to tiež užívala a v kuse tri mesiace a po pravde som tiež riadne tvrdo spala...

sovickydve
9. okt 2024

Skús vankúš so sušenou levanduľový, prípadne levanduľový éterický olej ... Kľudne mi napis aj ss