Mám problém zaspať

10. aug 2022

Ahojte, je tu niekto s podobnym problemom ako ja? Mam problem vecer zaspat, stava sa mi to len v pracovne dni, pritom v praci nemam stres ani nic podobne, vecer liham s tym, ze isto zas nezaspim a kolko krat ozaj nezaspim ani na minutu, niekedy spim hodinu, dve, styri, ale to je hrozne malo, da sa tejto nespavosti nejako zbavit, podarilo sa to niekomu? Dakujem za odpoved

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudscha11
10. aug 2022

Vyskusaj cbd ci cbg, neviem teraz, ze ktore je na tento problem.

sabinkanovak1
10. aug 2022

Napíšte mi ss 🙂

autor
10. aug 2022

@33rudolfko3 noo odkedy... Bola som v júli na ocr, dovtedy bol spanok super, len den pred nastupom do prace ani neviem preco ma napadlo, ze ci zaspim a ci sa vyspim do prace, vtedy som uz nemohla zaspat, odvtedy sa to nejako zacalo tahat,2, 5 tyzdna som chodila do prace, potom som mala dovolenku a to som spavala 0-4hodiny ako ktoru noc. potom som mala v praci 2 tyzdne dovolenky, to som nemala ziaden problem so spankom, teraz som nastupila v pondelok do prace a z nedele na pondelok som nespala vobec, z pondelka na utorok asi 4 hodiny( vecer som si dala 2 tabletky neospanu) a tuto noc som spala asi 2 hodiny aj to sa mi podarilo zaspat asi okolo tretej

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz