Mám problém so spánkom

slnieckoelias
16. apr 2021

POPROSíM o radu. Už dlhodobo zaspím len preto, lebo sa mi nechce nič robiť. Vtedy si proste ľahnem a zaspím. Ale keď sa mi niečo chce robiť, som hore aj celú noc. Napríklad naposledy som do noci zdobila medovníčky a potom som zaspala až ráno... Alebo som sa včera zobudila o pol druhej a zaspala až ráno. V noci sa aj často budím. Nemám bolesti, ani sa mi nechce na záchod, proste sa zobudím. Proste necítim únavu, neťahá ma to do postele. Ak aj únava je, tak cez deň a len krátkodobo. No a aj ked zaspím, ráno sa neviem dostať z postele. Čo mám s tým robiť?

deti95060810
16. apr 2021

tieto problémy sú pri depresiach...

slnieckoelias
autor
16. apr 2021

@deti95060810 to mi zatiaľ ani doktor nepovedal. Z mnohých vecí nemám radosť... ale potešilo ma dnes, že mi kvitne citronovník, no inak mám málo kedy radosť aj to len krátkodobú. ďakujem

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckoelias
autor
16. apr 2021

@beata_k to je pravda. dnes som mala na obed cheesecake aj to až po tretej hodine. Veľakrát nebývam hladná, nejedávam o 12 tej ale neskoršie... čo mám s tým robiť, aby malo režím? alebo večeriam veľmi neskoro...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danieli
16. apr 2021

Urci si rezim dna, vacsina z nas ma rezim podla deti, skoly, ci prace, pravidelne rano vstavat v tu istu hodinu, ranajky obed vecera, medzitym nejaky pohyb, spavat chodit v rovnaku hodinu, telo si zvykne, nemat hranice skodi nielen detom

slnieckoelias
autor
16. apr 2021

@danieli ďakujem. Mala som taký režím, ale ako posunuli čas sa to pokazilo.

danieli
16. apr 2021

@slnieckoelias u nas rovnako, prvy tyzden po zmene casu mi rano ta hodina chybala, druhy tyzden sme uz nabehli v pohode, hlavne pohoda, vecer uz na nic nemysliet, vypnut hlavu a spanok pride

slnieckoelias
autor
16. apr 2021

@danieli ja mam adhd. Moja hlava stále pracuje.. Aj teraz. Snáď aj ja opäť nabehnem na režim ktorý som mala pred posunom času. Ďakujem.

rene007
17. apr 2021

@slnieckoelias skús Schultzov autogénny tréning, ten pomôže aj rýchlejšie zaspať a upokoji myseľ, zrelaxuje celé telo

slnieckoelias
autor
17. apr 2021

@rene007 Ďakujem, pozriem si to.