Mám problém s ochlpením na tvári

15. máj 2024

Ahojte baby, idem skúsiť tu mam taky problém už asi 5rokov s ochlpenim na tvári po bokoch tváre po bruchu zo zadu stehna proste všade všetko depilujem a pod neni to vôbec ženské. Chodila som na laser to pomohlo len dočasne u všeobecnej mi brala na štítnu žľazu, hormonálny profil mam okey.. neskutočne ma to trápi mali ste niektorá taky problém? Už ja neviem kam mam ísť a co .mam robiť

stellarstar
15. máj 2024

Nemáš pcos?

autor
15. máj 2024

@stellarstar myslím si ze nie menzes ovulacia pravidelné

autor
15. máj 2024

@stellarstar ale čítam ze môže byt cyklus normálny a pri prosím sú ochlpenie seborea a kvasinky to všetko mam.. zavolam gyn zajtra.. mas skúsenosť?

stellarstar
15. máj 2024

Všeobecná neberie na všetky hormóny krv a na endo beru na všetky tak by som si dala na endo vyš všetky parametre štítnej.
Ja mam pcos a zníženú činnosť ŠŽ a všade ochlpenie. Na laser som nebola, ipl nula bodov

autor
15. máj 2024

@stellarstar mas sa

riesska123
15. máj 2024

Ahoj, ja síce nemám radu čo s tým, ale ja som taká istá 😬 všade chĺpky a keďže som tmavá sú tmavé. Nohy holím, ruky chrbát depilujem aj brucho.. a je to dosť obmedzujúce ale čo už. aspoň nie som v tom sama 😁 ešte som takú ženu ako ja nikde nevidela, ale aspoň vidím túto ze nie som sama. V budúcnosti plánujem laser. Ide leto, tak sa drž 😬

yvoneta
15. máj 2024

@riesska123 ahoj, ako si depilujes chrbát? Zvládneš to sama? Nemáš tam len také jemné chĺpky, ktoré by možno ani nebolo treba depilovat? A určite nie si sama.

autor
16. máj 2024

@riesska123 no ja som najhoršie tvar brada bokom brady akože cítim sa jak muž... je to strašne

lamonita
16. máj 2024

Cauko, pridávam sa do klubu chlpatých. Riešim laser už 10 rokov, stále to mam. Mam zvýšený testosterón, HAK na to brat nechcem takže mam smolu.

riesska123
20. máj 2024

@yvoneta ahoj, nie sama.. zvykla som chodiť na depiláciu voskom do salóna, chodím tam len cez leto. Teraz tiež nad tým premýšľam, len už sa mi viackrát spravili pupaky na tých miestach po pár dňoch po depilácii a neviem prečo a mala som to tam celé tyzdne .. svetle chĺpky nemám, bohužiaľ. Pamätám si ako asi 7 rokov dozadu na základke mi spoluziacka, ked som mala tričko s výrazom na chrbte, povedala že tričko vyzerá pekne ale mám hrozne chlpatý chrbát 🥲 odvtedy som to riešila.. bohužiaľ sú husté (čo by nevadilo) a dosť tmavé ( ja som bledá len mám čierne vlasy a chĺpky a dosť to vidno). Prečo sa pýtaš ? 😊 Inak, zevraj keď sa ide na laser, treba si chrbát oholiť žiletkou. Nemá mi to kto spraviť, tak možno teda aj sama zvládnem, ako si sa pýtala na začiatku. Len neviem ešte ako 😀

riesska123
20. máj 2024

Aha teba trápi hlavne tvár.. holis si to žiletkou alebo voskom? Ja síce bokom brady nemám, ale určite by som odporučila voskom. Zo ziletkou by to bolo hned vidno a mne sa to žiletku úplne ani oholiť nedá. Ale niektorí majú svetle a nestarajú sa, my sme takýto šimpanzy a čo 😊 oholené, vydepilujeme a môžeme ísť do sveta 😂 inak tiež mám aj hormóny aj štítnu zlatu v poriadku

yvoneta
21. máj 2024

@riesska123 len ma to zaujímalo, že ako to riešiš, či si to dokážeš sama oholiť, alebo máš na to nejaký trik, ako to zvládnuť sama.