Mám problém s čiernymi kolenami

anachsunamon
26. apr 2023

Ahojte mam problem s čiernymi kolenami. Doktorka kazala močiť ale nepomáha. Natieram a nepomáha. Uz som skusila rady lekárky, z lekarne aj babske rady z netu. Vyzera to strašne skaredo v satach. Dakujem za rady.

zenulkaaa
26. apr 2023

Peelingom si skusala vydrhnut?

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@zenulkaaa aj to, po vymoceni mi to kazala oskrabat lenze to som si len ublížila a mala som tam cervene fľaky. Skúšala som aj peeling. Aj cistiaci gel cerave ze zvlhci to. Aj krem. Nic nepomaha

brendaa
26. apr 2023

@anachsunamon ahoj máš možnosť vyskúšať produkt z kozmetiky Tiande?
Hadí pytlík v bielom balíčku...vyskúšaj👍

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@brendaa da sa to objednat z netu? Mozes poslat foto prosím

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@brendaa a zabralo ti to?

brendaa
26. apr 2023

@anachsunamon doma ti pošlem fotku.....je super aj na suchú miesta na pokožke a chodidlách🙂

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@brendaa dakujem za tip

brendaa
26. apr 2023

@anachsunamon ja nemám čierne...červené miesta, alebo úplne vysušené....vyskúšať možeš....

viestta
26. apr 2023

@anachsunamon je to zrohovatela koza, zrohovatenu kozu dobre uvolnuje kyselina salicylova, da sa kupit vazelina a s nou natierat na noc, pri kupeli peeling aby sa odstranila ta zmakcena rohovina

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@viestta peeling po kupeli nepomaha. Natieram cerave kremom

viestta
26. apr 2023

@anachsunamon vazelina s kyselinou salicylovou
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/ung...
kupis v lekarni

anachsunamon
autor
26. apr 2023

@viestta ďakujem vyskusam

eba7
26. apr 2023

Pripnem sa, ja sice nemam cierne, ale tym, ze mam bledu kozu, tak tie kolena mam zlte. Vyzera to katastrofalne. Tiez mastim, aj speci kremom s ureou, aj manualne odstranujem a nic. Furt je to rovnake.

brendaa
26. apr 2023
neferneferuaton
7. máj 2023

@viestta ahoj prosim ta kde si zohnala ten krem? Ja ho nemozem nikde kupit, ani na interneteho nemôžem nájsť

viestta
7. máj 2023

@neferneferuaton neviem, ja som ho uz kupovala davnejsie. Ked nie ten, tak kyselinu salicylovu v mastovom zaklade ti vedia namiesat aj v niektorych lekarnach. Alebo poradia nahradu od ineho vyrobcu