Mám pozitívny antigénový test a PCR negatívny. Príznaky sú však silné

adzy
19. nov 2021

Zdravím prosím vás stretol sa týmto niekto už že my dnes ukázalo antigenovy test po 7 dňoch od manžela ktorý to doniesol domov je pozitívny od soboty ze som mala slabucku čiarku na teste a dnes výsledok pcr testu negatívny? Ale príznaky som hrozne a som ešte aj tehu strata chuti a čuchu bolesti hlavy hrdla zvýšené teploty

didamt
19. nov 2021

je to uplne možné, však tie AG testy sú veľmi nespoľahlivé a reagujú aj na silnú nádchu. PCR je trefnejší..kľudne môžeš mať chrípku. Nepočula som ešte že by Delta brala čuch a chuť, to bolo pri prvej vlne, sama som si tým prešla.

gabika8855
19. nov 2021

@didamt @adzy no antigen chripku nezachyti to za prve ....za druhe aj delta berie cuch a chut a za tretie moze byt z ebol pcr zle vykonany proste stava sa to zlyhal ludsky faktor alebo nieco pripadne pred odberom 2 hodiny sa jedlo pilo cistilo zuby zuvacka sa zula ...treba sa este raz objednat na pcr

gabika8855
19. nov 2021

@didamt a netvrdim ze nemzoe byt falsone pozitivny test to zase nie ale pozrime si take tehotenske testy uz len tu na modrom koniku je kolkokrat ze robia falsone ciarky a damy niesu tehotne

adzy
autor
19. nov 2021

@gabika8855 no manžel má slabé príznaky ešte ma napadlo ci je možné že som až takú nálož nedostala ale sa to ešte ukáže a na druhom teste teda pcr neskoršie a ja budem mat ešte horšie príznaky? Lebo to si už neviem predstaviť keďže už teraz to ledva dávam budem volať doktorke aj pobede

romea
19. nov 2021

Ahojky, v prvom rade prajem skoré uzdravenie a teda toto iste mala kamoska jej muž pozitívny ona 7 dní po jeho teste pcr negativny s príznakmi, išla ešte na jeden na 9den a ten už bol pozitivny

adzy
autor
19. nov 2021

@romea ďakujem a mala aj potom po potvrdení horšie príznaky? Ja sa len toho bojím ci to ešte len namna príde oveľa horšie keď my vyšiel dnes negatívny pcr

didamt
19. nov 2021

@gabika8855 ja nepisem ze antigen zachyti chripku. Mam v okoli viacerych s pozitivnym AG a negativnym.PCR...a opakovane.

simkids
19. nov 2021

@adzy dcera mala tiez negativny pcr, ag jej vysiel pozitivny par dni predtym, mala len teplotu a sporadicky kasel, pcr mala opakovany po 5 dnoch, aj tak negativny, doma sme mali vsetci pozitivny pcr okrem nej a pritom ona mala ako prva priznaky zjavne

romea
19. nov 2021

@adzy mala príznaky a trosku sa to ešte zhoršilo ale to je individuálne, celkovo nemala ťažký priebeh zato jej manžel ano vysoké teploty 7dni, skoro skončil v nemicnici

palicka
19. nov 2021

@adzy my mame skúsenosť, že odber na PCR bol zle urobený. Opakovaný už bol ppzitivny

andrejka1974
19. nov 2021

@didamt berie aj cuch

denise.v
20. nov 2021

Môj manžel mal všetky testy negatívne počas choroby,za 13 dní mal robených spolu 5 testov, 2 Ag a 2 Pcr a tri dni pred príznakmi 1 Ag tiež negatívny. 8 dní mal 40 teploty . Po 10 dňoch mu spravili krvné testy na protilátky a mal, čiže prekonal covid,dostal mierny zápal pľúc

ankare
20. nov 2021

@adzy skoré uzdravenie!

ajka0207
20. nov 2021

@adzy viem, že to nie je k veci, ale si zaockovana?

ajka0207
20. nov 2021

@adzy inak manželovi vyšiel negatívny PCR a potom takmer o dva týždne pozitívny, príznaky mal celú dobu ale teda v čase prvého PCR oveeeela horšie.

adzy
autor
21. nov 2021

@ankare ďakujem

adzy
autor
21. nov 2021

@ajka0207 nie som aj tehu ale aj mam iné ochorenia pre ktoré my nebolo odporúčané očkovať sa

barbivandagaborko
23. nov 2021

@didamt kedy sa Vam vratila chut a cuch?

didamt
23. nov 2021

@barbivandagaborko no čuch asi po mesiaci, a chuť veľmi pomaličky po pár týždnoch. Najprv som cítila iba sladké chute, potom časom také ostré kyslé. Je to už rok a mám pocit, že moje chute sa už nedali do poriadku tak, ako boli predtým. Mám dni, kedy neviem dochutiť jedlo, dosoliť, alebo mi proste chutí inak. Napr. také Horalky mi už nič nehovoria, dlho som necítila tú klasickú dobrú chuť pizze a všetky tak mdlo dochutené jedlá sú akoby som vechte žula. Už to nie je to čo to bývalo. Bola to fakt "zábava" variť doma, kedže som jediná čo u nás vie variť, týždne bez chutí a čuchu. Neprajem si už zažiť.

monka105
23. nov 2021

@adzy Stalo sa kolegyni. PCR mala negatívny, myslela si, že má len chrípku, teraz nedávno si dala spraviť vyšetrenie protilátok a mala ich nad najvyššiu referenčnú hodnotu, čiže jej organizmus musel ešte nedávno bojovať s vírusom. Mohli ti spraviť zle ster.

adzy
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
july0
30. nov 2021

Moj oco mal presne priznaky covidu a nemal ho mal ,,obyč” chripku proste to iste PCR mu vysiel negativny 🤷🏻‍♀️

radka816
6. dec 2021

@palicka dobrý deň ako ste to prosím riešili? ako bol chybne urobený? ďakujem za info

nika185
26. dec 2021

@didamt aj delta berie čuch aj chuť

nika185
26. dec 2021

@barbivandagaborko skoro rok od 19.11.2020, ani teraz to nieje ok, tak na 70% sa vrátilo, priebeh ťažký