Mám poruchy čeľustného kĺbu

natasqa29
17. júl 2022

Dobrý deň, mám dlhodobo problémy s čelustným kĺbom, viete mi poradiť dobrého odbornika v Košiciach, ktorý sa zaoberá touto problematikou??? Ďakujem

taktotedanie
17. júl 2022

Akademia Kosice- Bacikova ulica
Posobi tam prof.Dr Jenca st- maxilofacialny chirurg

lenkasalonka
22. júl 2022

@natasqa29 dobrého? V Košiciach? Hm.. v Košiciach fakt dobrý asi nie je.. záleží od nálezu. Keď som s tým chodila do Košíc, praktizovali len konzervatívnu liečbu, max artrocentezy (výplach kĺbov)..Neviem, či sa odvtedy niečo zmenilo. Ak máte stav, ktorý vyžaduje väčší zásah, aj tak vás pošlú niekam inam... Odporúčam ísť rovno do Prahy MUDr. Machoň...Je to síce z Košíc ďaleko, ale stojí to za to.

neve555
19. feb 2023

@taktotedanie poslat cloveka tam je za trest. Robis reklamu otrasnej klinike. Pred par rokmi ma tam zmrzacili.

taktotedanie
19. feb 2023

@neve555 nerobim ziadnu reklamu, vaz si slova
Pred par rokmi? Je to relativne novootvorena klinika
Zmrzacil vas profesor? Riesili ste to nejako? Ci len ty robis zlu reklamu?

neve555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neve555
2. máj 2023

@taktotedanie co vaz slova...sak tam ludi mrzacia za neskutocne peniaze...pracujes tam ja viem a preto robis reklamu...ze sa nehanbis...zlikvidovali slusnu pohotovost koli biznisu a fusuju tam ludi...radsej zalez lebo robis reklamu fuserom...existuje tucet lepsich klinik na vychode

taktotedanie
2. máj 2023

@neve555 ja? Ja tam nerobim, pracujem v inom odvetvi ale som ich pacientkou
Nemam sa zaco hanbit, ja som bola vzdy spokojna ci s profesorom alebo dalsimi zubarmi
Ze vy mate zle skusenosti ma akoze mrzi ale zase na mna vyskakovat nemusis!

neve555
5. máj 2023

@taktotedanie urcite...ako moze niekto odporucat takuto "kliniku"

monkie
26. mar 2024

Prosím Vás a viete poradiť dobrého lekára v Bratislave? Mám problémy s čelustnými kĺbmi po posúvaní čeluste (maxilofaciálna chirurgia) spred 10 rokov. Ďakujem