Mám popraskané päty

lydia1995
1. jan 2021

Ahojte, potrebovala by som od vás radu ako dosiahnuť toho ako sa zbaviť popraskanych päť. Niečo čo ste od skúšali a zaručene to fungovalo ďakujem za všetky fungujúce rady

karpina
1. jan 2021

Pri každom kúpaní, či sprchovaní, odstrániť pemzou odmočenú stvrdnutú kožu, Po osušení premastiť krémom, vhodná je aj indulona a budeš mať nohy, ako bábätko.

nika82
1. jan 2021

odporucam mast kerasal urcena je na popraskane paty a pedikuru

missviolet
1. jan 2021

Krem Neutrogena na paty je uplny zazrak. Vypemzovat v sprche natriet a dat do ponoziek. Radu som dostala od mamy-casnicky

pokemonkaa
1. jan 2021

ja si nasucho odstranim pemzou stvrdnutu kozu na pate, osprchujem a pred spanim natriem modrou indulonou a dam ponozky, mne to pomaha.

anency
1. jan 2021

Kup si tento krem v Dm. Mne velmi pomohol na popraskane paty.

lydia1995
autor
1. jan 2021

Ďakujem Vam za rady. Ale ak sa nemýlim tých popraskanych pät sa už asi nikdy nezbavím nedá sa to vyliečiť lebo ci jeden deň zabudnem alebo sa mi nechce nakremovat alebo osuchat pemzou tak na druhý deň prasklina... Som z toho na nervy... Nedá sa tohi navždy zabaviť alebo na dlhšiu dobu aspoň mesiac?

anency
1. jan 2021

@lydia1995 ja by som mozno skusila navstivit pedikerku. A doma natierat tym kremom z Dm.

evica01
1. jan 2021

@lydia1995 pedikura. Raz za mesiac.
Natierat nohy napr Sholl krem z DM. On je taky hutnejsi. Velmi ucinny.
Nebehaj naboso ani doma. Vzdy maj ponozky.
Po sprche dobre vyutieraj. Kludne do servitok.
Zbavis sa toho. Neboj sa.

baluinka
1. jan 2021

Jednoznačne Kerasal-zazrak z lekárne za nejaké smiešne 2-3 eura, každý večer nakremovat, dať ponozky..🙂

lydia1995
autor
1. jan 2021

@evica01 ďakujem pekne, ale dá sa toho zbaviť lebo som počula ze to je na celý život 🤔😢

anency
1. jan 2021

@lydia1995 myslim ze sa da toho zbavit. Je to len sucha koza,takze treba jednoznacne kremovat. Uz len si vyber ktory tebe bude vyhovovat. A plus pedikerka k tomu a do leta mas krasne nohy😁

emma_932
1. jan 2021

Kerasal, ako píšu dievčatá vyššie. Zázrak za pár eur.

ivanaa346
1. jan 2021

@emma_932 Kerasal ten obyčajný zeleny krem alebo tie špeciálne na päty co je obrázok s pätou ?

elenka74
1. jan 2021

@lydia1995 Ja mám tiež rovnaký problém a lezie mi to riadne na nervy. Vždy som si myslela, že je to od zlých ponožiek, ale aj muž so synom nosia ponožky rovnakej kvality a oni majú päty ako bábätká.

buubuu
1. jan 2021

Tiež som mala nohy v katastrofálnom stave, suché popraskané. Odporúčam začať chodiť pravidelne na pedikúru, ale kvalitnú medicialnu, nie vietnamkam čo robia nechty. Moja mi doporučila tento krém, je presne na stvrdnutu kožu na päty. Natierať každý večer keď už máš kľud a nemusis vstávať, prvé mesiace mi odporučila natrieť nohy a dať si na ne sacok aspoň na polhodku.

evica01
1. jan 2021

@lydia1995 da sa zbavit, pravdaze ano.
Vacsinou je to tak, ze chlapov tento problem obchadza.
Vsetky tie kremy co sa tu spomenuli su fajn.
Tu pedikerku urcite vyuzi. Daj na jej rady. Budes sa citit uzasne.
Tie popraskance aj bolia, poznam to.
Casom si uz budes vediet sama regulovat tento problem. Rozdiel je napr leto a zima alebo aky mas krem a pod.
Len pedikerka nech je pedikerka, nie nejaka baba co sa na mu tvari a hlavne ciste nastroje su samozrejmostou.

Teraz ked su tieto sluzby nedostupne zacni aspon natierat.
A este existuju take nevleky s uz napustenym kremom. Mne osobne to ale nerobi dobre.

emma_932
1. jan 2021

@ivanaa346 ja mam ten obycajny zeleny.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lydia1995
autor
1. jan 2021

Ďakujem krásne všetkým babám ktoré ste poradili z časti som robila všetko čo ste písali až na tu pedikerku... Niekedy stačil jeden deň že som si nenakremovala a hneď mi praskla.... Skúsim to dodržiavať a vyskúšať všetky vaše rady prajem vám krásny deň n a všetko dobre do nového roku 🎊💗🥂

jullietka
2. jún 2021

@emma_932 zdravim,teraz je kerasl nedostupny v lekarnach,neviete preco? Zazrak na paty aj na ruky a uz mi dochadza 🤣

emma_932
2. jún 2021

@jullietka fu neviem, aj ja budem potrebovať tak snáď je to iba dočasné

jullietka
2. jún 2021

@emma_932 Dufam aj ja,lebo v sieti Dr max nemaju a ani na nete sa neda objednat,iba v Cechach maju ale 7-8 eur jedna tuba 🤷🤦

pusinka263
14. jún 2021

@lydia1995 dobry den.mam rovnaky problem,co ste nakoniec skusili z tychto rad od dievcat a zabralo/pomohlo? Vdaka

kiwi3
14. jún 2021

@pusinka263 urcite kerasal, ak sa ti podari zohnat. treba pravidelne natierat za noc a nic netreba skrabat, ani chodit k pedikerke. ja som sa o tom dozvedela od jednej americkej dermatologicky, co ma kanal na youtube

pusinka263
14. jún 2021

@kiwi3 ked ja tam mam tej odumretej skaredej koze dost.bola som cca 2m dozadu na pedikuru no zase mam take paty.pomoze aj tak?

kiwi3
14. jún 2021

@pusinka263 praveze pedikura - vyhodenie peniaze. ano, len to treba pravidelne kazdu noc (najlepsie na to este ponozky) a urcite za tyzden bude vidno vysledok. ma exfoliacny ucinok, cize to odstranuje odumretu kozu. len u nas je teraz nedostupny, neviem preco.

lydia1995
autor
28. jún 2021

@pusinka263 dobrý deň zaberá to ak sa o nihy staráte čiže každý deň troska na sucho ošuchať a potom nakremovat a potom máte pokoj ale vráti sa to ale keď budete pravidelne tak to bude ôk ale zo začiatku by so mto robila Kazd deň a hlavne večer a ak máte prácu kde sa vám potia nohy tak ráno si ich nenatierajte akz keď prídete domou a vschnu vám nohy a až potom zase večer a potom nakoniec sa to ukludni a potom dajme tomu kudy druhý deň až tretí opakujete