Mám pocit, že mám niečo v hrdle - kam ísť na vyšetrenie?

devilka1
30. nov 2019

Ahojte ženy ;) chcem sa opytať už dlhšie mam taky fivny pocit v krku ako keby som tam niečo mala. Bola som na vyšetreni srdca aj na preventivku aj so štitnou žlazou a mam vsetko ok ;) ale.v krku ako keby v hrdle nejaka hruda bola alebo čo a niekedy sa mi ťahšie dycha..nemala to niektora alebo kde si čo mam dať vyšetriť?;)

zuzi0911
30. nov 2019

Stres, psychika aj chrbtica môže tak blbo tlačiť.

amienne
30. nov 2019

Stres... mavala som to aj mesiac.

kika831
1. dec 2019

@devilka1 ja to mavam ked som zahlienena. Vacsinou si nasadim sirup na rozpustanie hlienov a zmizne to.

nikpa
1. dec 2019

@devilka1 ja som to mala zo žalúdka, pomohli mi až na gastre. Tam ta obvodný neposlal? Ak nie, pýtaj sa. Ale tiež zo stresu to môže byť, psychické.

janey_2
1. dec 2019

@devilka1 Moja mama to mala a tak isto aj ja a bolo to len zahlienené. Tiež som pociťovala akokeby som mala niečo v krku zaseknuté.

sofi_f
9. okt 2020

@nikpa a čo ti prosím zistili na gastre? Že z coho to máš ?

nikpa
10. okt 2020

@sofi_f v podstate nič len že mám helikobaktera ale to som vedela aj predtým. No vraj to z neho nemam lebo mi bývalo zle aj po dobrati ATB keď som ho mala negatívneho. Vredy ani nič podobné nemám, hadicu som mala v poriadku. Takže problemy mám dlhodobo, musím si dávať pozor na stravu lebo keď to presvihnem, dokopy sa dávam niekoľko mesiacov.