Mám pocit vyhoretia

2. feb 2022

Ahoj mamičky .. tiež mavate pocit tzv “ vyhoretia”? Nič má nebaví , všetko dookola jedno a to iste .. funguje niečo čo vás vie nakopnúť ?

tyrkysova_kobyla
2. feb 2022

Nie som sice mamicka, ale mam ten pocit v praci. Asi je to sposobene aj tym, ze pracujem na HO. Mam velku nechut prinutit sa nieco urobit... Ale snazim sa nakopnut kavou, hudbou...

emm_i
2. feb 2022

Ahoj, ja síce nie som tiež mama, ale tento pocit mám aj ja, mám pocit stále tej istej rutiny. Aj preto, že mám brigádu HO, niektoré hodiny zo školy máme HO, ale aj tým, že človek v tejto situácii aj keď som chodila cvičiť, plávať - tak som veľakrát musela prestať, či už kvôli zatvoreniu alebo tomu, že som síce očkovaná, ale doma sme mali ochorenie. A cítim sa ako v bludnom kruhu. Snazim sa nakopnúť kávou, pokecom s kamarátkami, prechádzkou... Ale mám pocit, že to trvá už veľmi dlho. :/

ivangeline
2. feb 2022

Ano. Byt pol dna sama. Nerobit nic. Zresetovat. Vyrevat sa. A tak rozne.. Proste urobit zmenu.

7lenka11
2. feb 2022

@tyrkysova_kobyla u mňa je to tak isto, ale preto, že v robote som len zo zotrvačnosti... už som aj chcela zmeniť robotu, ale keďže ma čaká umelé oplodnenie, nepotrebujem teraz stres z hľadania roboty a z nového prostredia.. ale s vyhorením bojujem už asi vyše roka po takmer 10 rokoch v kreatívnej brandži

yoxinka
2. feb 2022

Áno mám. Doľahlo to na mňa úplne asi pred polrokom. Som doma šiesty rok vkuse a mám tri deti a ten kolotoč, to niekedy na porazenie. Ja chodím cvičiť raz týždenne, chodím na prechádzky sama, ale nie je to ono. To sú len také kozmetické úpravy. Ja potrebujem komplet zmeniť životný stereotyp a preto riešim nástup do práce na polovičný úvazok. Aspoň na tých 4-5 hodín robiť niečo mimo domu a mimo detí.

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulienkax
5. feb 2022

@yoxinka no len aby si nedopadla tak že budeš mat väčšinou HO a dome choré deti alebo v karanténe. Dnešná situácia je na h…o