Mám pocit nereality

8. dec 2021

Občas sa mi to stane akoby som bola v inom tele. Cítim sa tak zvláštne nereálne. Aj keď hovorím,akoby som to nebola ja . Zrak mám rozmazany. Ono ma to prejde za pár minút ale viem byť strašne vyčerpaná potom . Prosím neviete mi napísať čo to je ?prečo sa mi to deje

whatever1
8. dec 2021
biankaaaa
8. dec 2021

Depersonalizacia/derealizacia?

daasena
8. dec 2021

Je to migréna. Určite, presne toto sa mi vždy pri záchvate stávalo, zrazu pozerám na svoje ruky akoby ani neboli moje, pri horsom zachvate mi brneli pery, niekedy obocie, necitila som si jednu alebo druhu ruku, brnelo mi v nohe.. ma to aj svoj nazov tusim premordály.. alebo tak nejako, to su sprievodne priznaky zacinajucej migreny.. potom u mna vyvrcholenie bola vzdy aura na jednej strane, blikajuce obrazce pred ocami, ktore sa stale stupnovali, potom postupne pomaly presli, za 10-20minut.. potom nastupila vzdy silna bolest hlavy, ale niekedy bola o nieco slabsia.. ked ustupila bolest hlavy, citila som sa velmi vycerpane a unavene az do konca dna..spanok pomoze..teraz pocas tehotenstiev a po porodnom obdobi som to zatial nemala, ale musim si zaklopat.. uz by sa to nemuselo vracat, vie to zneprijemnit zivot celkom

anonym0001
9. dec 2021

Beries magnezium? Mozog potrebuje na cinnost mangnezium. Vela. Ak nema, zacne blbnut. Ja som toto mala pri tetanii. Ak beries magnezium, zacni brat viac. (aj 5x denne ak treba, telo pripadny nadbitok vycika).

autor
9. dec 2021

@anonym0001 nie neberiem 🤔

choco6
9. dec 2021

@anonym0001 Zasa s tym magneziom pozor, ak clovek ma nizky tlak napr by mal opatrne, aspon mna na to upozoronovala doktorka. To neni celaskon, 🙈😊