Mám pocit ako keby na zvracanie

29. mar 2022

Od soboty mi bolo tak tosku blbo akoby pocit na vracanie ale nevracala som.v nedelu tak isto ale to uz tak ze som musela iba lezat inak ma to bolelo stale a bola som celkovo taks slaba obcas mi uz bolo dobre a normalne som fungovala a potom zasa.v pondelok som si musela vziat volno .uplne som bola vycerpana a bolo mi hrozne nevolno .dnes som uz sla do prace lebo mi bolo lepsie snazila som sa jest dietne veci nic takze .cely den dnes vsetko vporiadku obcas ma sice brucho trosku bolelo ale inak nic.no a teraz zasa ma to chytilo .a stale grgam a mam taku divnu pachut v ustach .neviete z coho by to mohlo byt?alebo co mam robit aby to prestalo?

lulupulu
29. mar 2022

Tehotná?

autor
29. mar 2022

@lulupulu to urcite nie

rudolfko0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulupulu
29. mar 2022

Si si na 100% istá? 🙂

autor
29. mar 2022

@lulupulu ano na 1000% 😊😅

rudolfko0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
29. mar 2022

Teraz je veľa brušných chripok a aj COVID sa tak prejavuje

makova333
29. mar 2022

Reflux

solange7
29. mar 2022

Nechapem preco sa jej to znovu pytate, ked pise ze na 100% tehotna nie je.
Mozu to byt uzkosti, nervozita, nieco zle zjedla, brusna viroza, a kopec inych veci ktore su u mnohych zien pravdepodobnejsie nez tehotenstvo.

nikayla
29. mar 2022

Zrejme je niečo vo vzduchu, aj ja sa tak isto cítim už 2 dni...

autor
29. mar 2022

@solange7 dakujem 🙏❤

mariaveronikag
29. mar 2022

len mi tak napadlo, niekedy sa to môže stať aj vtedy, ak prijímaš málo cukrov, urobí sa tzv. ketóza a na začiatku môže byť tiež nevoľnosť. Ale keď si aj zvracala, skôr to vyzerá na črevnú virózu, príp. covid, ako Ti tu píšu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. mar 2022

@mariaveronikag nie nie ja som praveze nevracala iba som sa tak citila ze navracanie ale nedalo sa mi .a cukor som praveze sa snazila obmedzit ale teraz sme mali oslavy tak som pojedla vselico tak mozno je to aj z toho ale takto blbo mi este nikdy nebolo nieje to ze az take neznesitelne skor taky uplne iny pocit bolesti ako bezne mavam ked mi je zle

mariaveronikag
30. mar 2022

skús teda jesť po troške sladké...ak to neprejde, asi by boli vhodné krvné testy, nie?

mariaveronikag
30. mar 2022

Je ti dnes lepšie?