Mám pocit ako keby mi srdce bilo pomaly

cucoca
24. okt 2022

Prosim vas ...teraz pre zmenu nemam busenie srdca ale zase mam pocit ako keby mi bilo pomali srdce 60 za minutu..inokedy aj 80 v pokoji ..a ked mam stavy tak aj 130.
K tej pomalej frekvencie mam sucho v ustach,taky divny pocit na hrudi aj na chrbte ako by som tam nieco mala.A tak divne tazsie sa mi dycha .. ale zle mi nieje ...taka nesvoja som...prosim vas co to moze byt..mate to aj vy?Pila som kapucino s kofeinom take silnejsie zeby s toho?Lebo ked som to vypila po pol hodke to zacalo

luciannka83
24. okt 2022

@cucoca 60 je v pohode pulz v klude😊 taky majú trenovany sportovci.

klarissa25
24. okt 2022

Podľa mňa sa až moc sleduješ...

dixitka
24. okt 2022

Nie, nemám. Keď som mávala tep 130 v kľude, tak to bolo zo silne zvýšenej činnosti štítnej žľazy. V tvojom prípade to tiež môže byť štítna, alebo problém so srdcom, alebo hocičo iné, každopádne normálne to neznie —> choď k lekárovi

(Inak 60 je ok tep, ale nemala by si mať také veľké výkyvy, ak teda predpokladám, že si to vždy meriaš v kľude)

loliki
24. okt 2022

@cucoca Ja by som si dala B komplex. Alebo špeciálne Thiamin. Ale, aby som ti zle neporadila, vygoogli si, ktorý B vitamin je na čo špeciálne. Prípadne Magne+B

zobaka
24. okt 2022

poznam to, odporucam vtedy urobit zopar drepov, mne to vzdy pomoze

cucoca
autor
24. okt 2022

@zobaka a co to moze byt?Psychika?

zobaka
24. okt 2022

@cucoca nieco ako neuroza, zvykne sa mi to stat vecer doma v klude

cucoca
autor
24. okt 2022

@loliki mam iba magnezium 370mg ...jedna sumiva tableta..ale neviem ci si to mozem dat..lebo mg znizuje aj tlak aj tep a tep mam nizky

loliki
24. okt 2022

@cucoca Mne Mg zlepší náladu. Keď si ju dám večer tak ma neuspí, ale akoby prebudí. Radšej si Mg dávam ráno. Mala som také, akoby mi srdce nechcelo biť, tak pomaly, občas akoby aj vynechalo-počkalo si, a to som v kľude ležala v posteli. Išla som k Dr. a ona, že to nič, aj ona to máva. No, ďakujem pekne. Treba googliť, lebo Pomôž si človeče, aj Pán Boh ti pomôže. Jedno šumivé Mg ti neuškodí. Ale pridaj aj B vit.

loliki
24. okt 2022

@cucoca Psychika, stres, únava, všetko dokopy.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoca
autor
24. okt 2022

@ninka297 a co mi pomoze ?

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beataxxx
24. okt 2022

Typicka panicka porucha, prestan sa sledovat, pretoze ked si stale nieco sledujes, Ta to znepokoji a nastane panicka spirala smerom nahor, magnezium Ti neuskodi a uvedom si, ze nikto na svete nema stale rovnaky pulz

cucoca
autor
24. okt 2022

@beataxxx ten pulz mi ani tak nevadi ale to ako sa citim..ta nesvojost a tlak na plucach ...neda sa mi kvoli tomu zaspat