Mám opuchnuté červené horné viečko

miankass
12. sep 2021

Ahojte baby, chcem sa vás spýtať či náhodou ste sa s týmto nestretli od včera ma trápi začervenane, a opuchnuté horné viečko na pravej strane, na dotyk tam mam akoby gulicku alebo niečo také, nemyslím si ze to je vyrazka lebo nemá ani vyrástok taky, na dotyk to boli aj pri zazmureni, aj žmurkani, samozrejme k doktorke idem zajtra, len ci ste sa náhodou stým nestratili som v 25/2tt tehotenstva, tak sa bojím ci to náhodou nebude aj nejaký zápal, len aby sa to nedostalo k malinkej, nikam nechodím som doma na kludovom režime čiže vôbec neviem co to môže byť nestretla som sa s tým za vaše radi ďakujem.

lenuska9999
12. sep 2021

@miankass ja sa len pripojím, lebo také sa urobilo môjmu synovi

janinah
12. sep 2021

je to jačmen,tehotným dávame pamycon,pridajte si B vitamín,treba očné vyš.

janinah
12. sep 2021

@lenuska9999 potrebuje atb lokálne

janinah
12. sep 2021
miankass
autor
12. sep 2021

@janinah ďakujem vám a antibiotika v tehotenstve na toto neškodía?

janinah
12. sep 2021

@miankass nepodáva sa klasická atb liečba,len pamycon čo ja viem je ako atb vhodné

miankass
autor
12. sep 2021

@janinah ďakujem vám za radu, uvidíme co zajtra povie lekár.

maris5
12. sep 2021

Bud vseobecna alebo priamo na ocne. Cez riasu sa dostane infekcia a urobi sa jacmen. Mozno keby si sa pozrela na riasy odtial ako rastu tak aj uvidis hnis.

sona96
12. sep 2021

@miankass aj podľa mňa jačmeň. Okrem b-komplexu na to pomáha aj repikovy obklad.

miankass
autor
12. sep 2021

@sona96 b-komplex sa môže v tehotenstve?

miankass
autor
12. sep 2021

@maris5 nevidím tam žiaden hnis

janinah
12. sep 2021

@miankass ani neuvidíte a predsa tam je

sona96
12. sep 2021

@miankass samozrejme, práveže by som povedala, že v tehotenstve veľmi prospešný. Vstrebávanie horciku je priamo závislé na vitamine B6. Ale ak máš rešpekt pred tabletkami, skús droždie, ti je veľmi bohaté na béčko. Napríklad kvasnicovu nátierku, polievku, "praženicu", alebo niektorí fajnšmekri dokážu zjesť kocku droždia len tak.