Mám odstávajúce spodné bruško

dzt
2. nov 2021

Ženy. Môže byť že mi nerobia dobre nejaké potraviny a preto mi odstáva spodné bruško? Nemám žiadne intolerancie (pokiaľ viem). Beriem momentalne probiotika, ale zlepšenie nevidim alebo mám skúsiť ísť na ten test potravín (alebo čo to je…) či sú to len vyhodené peniaze?

vetva99
2. nov 2021

nemyslim si, ze by to bolo sposobene tym, ze mas nejaku intoleranciu. skor by som povedala, ze nedostatok pohybu a podobne.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym0001
2. nov 2021

@dzt brusko a faldy celkovo vznikaju zo sacharidov (cukor, biela muka, alkohol, atd). Ked obmedzis sacharidy a zacnes cvicit, brusko splasne.

dzt
autor
2. nov 2021

Pohybu mám dosť. Ale sladkosti su mojou slabosťou teda 🙈

anonym0001
2. nov 2021

@dzt chut na sladke vznika vtedy, ked mas v strave malo zdravych tukov. Ak by si jedla dost tukov, nebudes mat chut na sladke (okrem pred menstruaciou, ale to je z ineho dovodu). Skus zacat brat denne omega 3 kyseliny (najlepsie rybaci olej z lekarne lyzicu denne). Zacni vsetko polievat oliv. olejom (zeleninu, ryzu, zemiaky). Tiez jest viac vajicok. Telu das, co potrebuje a nebude si pytat sladke. Zo zdraveho tuku sa nepribera. Ale zo sacharidov ano.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzt
autor
2. nov 2021

@anonym0001 omegu beriem, vajíčka papam… ale zase všetko s mierou. Keby som všade dávala toľko oleja, kalorický príjem by som prešvihla možno aj dvojnásobne 🤷🏽‍♀️

dzt
autor
2. nov 2021

@viestta myslím že chodim normálne, aj váhu mám normálnu, nie som tučná ani nič… len ten pupek no 😂😂😂 a aj bielkovin mám dosť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
2. nov 2021

@viestta
@dzt presne tak ako pise @viestta, posilnovat stred tela, dychove cvicenia, SM system, napriklad. Nie je pohyb ako pohyb. Spravne cvicit SM sustem da zabrat. Moj muz sa mi smial, ze co je na tom a ked som mu ukazovala na nom samotnom, ako to treba, tak fucal, ze faaaakt?

dzt
autor
2. nov 2021

@nevenka SM? 🤔