Mám obrovské lupiny vo vlasoch

ivver
21. jan 2021

AHOJTE, chcem sa poradiť lebo som už zúfalá..
Bola som aj u kožnej asi pol roka dozadu dala mi na to šampón nizoral a povedala že je to chronické...
Ale to sú lupiny aj 1 cm sú suché, viete mi na to prosím niečo odporučiť?
ĎAKUJEM

katulastraka
21. jan 2021

@ivver Decros od Vichy so zltym pasikom 🙂 ten je top

ivver
autor
21. jan 2021

Toto myslíte?

katulastraka
21. jan 2021

@ivver anooooo presne ten 🙂

mimuska2312
21. jan 2021

@ivver mne pomohlo keď si umyjem vlasy tak si ich čo najskôr vyfénujem...keď ich nechám dlhšie mokré tak sa pokožka na hlavne zaparí a tvoria sa dosť veľké akoby hrudy lupín a dosť to svrbí

1xenia1
21. jan 2021

Mne sa to robilo keď sem nefenovala. A robí sa mi to doteraz ak niekde nechám vlasy vlhké napríklad na temene. Preto sa snažím vždy úplne do sucha

paulinkaa2
21. jan 2021

Ja mam sampon od koznej Clobex a vodicku
Belosalic. Po vyse 2 rokoch mam pokoj

michu_
21. jan 2021

liecba zvnutra?- uprava stravy- menej peciva a mliecnych vyrobkov a doplnit "zdrave oleje..? 🙂

ivver
autor
21. jan 2021

@michu_ rozmýšľa som nad tým, ale pečivo nejem skoro vôbec a mliečne výrobky tie si dám ale nie každý deň.
Už to mám cca 3 rok, a v obdobiach zimu hlavne..

ivver
autor
21. jan 2021

@michu_ zdravé oleje myslíte ako? 🙂 jesť iba tak že napr lyžičku olivového oleja?

michu_
21. jan 2021

@ivver ano ..ja "popijam makovy alebo tekvicovy-tie su aj vcelku chutne.., ;) .. jasne-zima "vysusuje. tak logicky-opak suchych vlasov/pokozky je -mastna 😉- a co sa prejavuje na kozi je /mozno by som napisala aj -vzdy/ zvnutra..

armica152
21. jan 2021

toto ja poznám,tiež sa s tým trápim zúfalo už asi 3 roky... :( vyskúšala som už všetky možné nemožné šampony. Ono to mám tú kožu vlasovú takú strašne suchú.

macka9
21. jan 2021

@ivver oreganovy olej v kapsulach , na pokožke sa odzrkadluje ked su preplesnene creva , kokosovy olej zas je dobry na pokozku hlavy , nechat posobit co najdlhsie pod uterakom a potom umyt .

chanel_c
21. jan 2021

Chodila som kvoli lupinam aj ku koznej, vyskusala rozne sampony ci z drogerie, lekarne alebo prirodne, niektore zabrali na chvilu, no najviac mi pomaha detsky sampon Johnsons.

katkaaa149
4. feb 2021

Poznám jeden výborný šampón na lupiny,akne, seborea problematická pokožka hlavy.. Priatelovi pomohol aj mnoho znamim.. Ak máš záujem o viac info kľudne mi napis dm.. 😊