Mám neskutočnú bolest v krku a hrdle, trpím nechutenstvom

mou222
16. máj 2024

Zdravím, mám neskutočnú bolest v krku a hrdle a nechutenstvo .Cítim únavu, žiadne pridružené veci ako horucka ,ani nič podobne. Co mi je zvláštne. Dokonca ani soplenie, nos mam cisty .Mam vsak žlto hnedé hlieny ktoré mi chrapčia v prinosovych dutinach a stekajú do hrdla .Je na to vhodný klacid? Mate podobne skúsenosti? Co to môže byť?

vyrovnanaosoba
16. máj 2024

@mou222 mňa tri dni neskutočne až rezalo v krku, práva polka hrdla, aj jazyk, nevedela som ani rozprávať. Chytilo ma to na výlete, v pondelok dr mala dovolenku. V lekárni mi dala sprej do hrdla coldisept, neverila som, že mi to pomôže, keď nič nezabralo. Do rána úplne bez bolesti. No na ďalší deň už som kašľala a soplila. Ale to nič oproti ten bolesti hrdla, som myslela ze mumps 🙄

koniarova
16. máj 2024

A dr. čo na to hovorí?

taktotedanie
16. máj 2024

Pokiao mas doma nejaku zasobu klacidu rozhodne si to sama neordinuj a normalne cuhod k lekarovi
Na bolest hrdla napr jox glimbax a na silnu bolest napr flector

taktotedanie
16. máj 2024

@koniarova podla mna u ziadneho nebola kedze sa tak divne pyta na ten klacid

zojanka
16. máj 2024

@mou222 tak bolesť v hrdle, únava a zahlienenie nieje nič nezvyčajné a skúsenosť s tým už mal podľa mňa každý dospelý ... klasická viróza pravdepodobne. Ak sa ti to nezdá choď k dr.

oriesocek
16. máj 2024

Mňa teraz bolelo hrdlo takto dlhsie ako 2 týždne a evidentne to bolo piata- k tomu začali aj kĺby na rukách a nohách

mantilka
17. máj 2024

Klacid si sama neordinuj ale choď k lekárovi. Aký je rozdiel medzi hrdlom a krkom?