Mám nekvalitný spánok

27. jún 2024

mozem mat aj 10 hodin spanku, no aj tak sa budim unaveny, nesustredeny, cely den som ako mrtvola. niekedy mam pocit ze mi staci menej spanku, no zase to nie je dobre z dlhodobeho hladiska. unavezujem nad kupou melatoninu, pomohlo to niekomu ?

deti95060810
27. jún 2024

vyskúšaj... pomáha.

guudy
27. jún 2024

Ak si unaveny po 10 hod spanku, tak by si mal ist k praktickemu lekarovi a dat sa skontrolovat.
S unavou ti melatonin nepomoze. Ten na na rychlejsie navodenie spanku a hlbsi spanok.

nika23t
27. jún 2024

Nie. Pomáha mi, keď aspoň dve hodiny pred spaním nemám v ruke mobil, nejem ťažké jedla, nepijem sladké nápoje, čaj a ani kávu. A spat v rovnakom čase, u mňa od pol 11tej do 6tej je ok. Po pár dňoch si môj organizmus zacal zvykať a pomaly sa dostávam do normálu.

simsalabim
27. jún 2024

@deti95060810 Melatonin pomaha zaspat, ale tu je asi iny problem, kedze pise, ze ma 10 hodin spanku...

nelinka888
27. jún 2024

Ahoj, mne veľmi výrazne pomáha v tomto Revitanerv. Ten užívam už dlhšie, celkovo na sebe vidím, že mám viacej energie, menej bývam unavená, takže za mňa super. 🙂

jana_eyre_2
27. jún 2024

Mne melatonín pomáha akurát zaspať vnoci keď sa zobudím, ale kvalitu u mňa neovplyvni.. ja mám problém udržať spánok v jednom kuse.. budievam sa po cca 4h a mám problém opäť zaspať.. a maximálne viem späť 6hodin..

Podľa mňa treba melatonín vyskúšať..

sisska96
28. jún 2024

Ja mám viac energií keď spím menej. Napríklad mne v pohode stačí 6 hodín. Keď spím cez 8 hodín tak som oveľa viac unavená.

autor
28. jún 2024

@sisska96 ano, tak to mam aj ja, ale ako pisem, z dlhodobeho hladiska to pre organizmus nie je dobre

sisska96
28. jún 2024

Tuším 6 hodín nie je málo pre dospelého človeka