Mám letieť na pohotovosť, keď mám silné bolesti hlavy?

yollanda
7. feb 2017

Prosim!!!! Poradte! Od 19:00 mam prestrasne bolesti hlavy. Nikdy som take hrozne nemala. Uz mam v sebe paralen a 2 flectory za tych 5 h, no bolesti su rovnake. Uz placem. Mam ist na pohotovost?

zuzana76
7. feb 2017

@yollanda áno, ak nevieš vydržať tak hej a trvá to tak dlho a bolesti neslabnu

zalka
7. feb 2017

@yollanda vyskúšaj nalgesin a kávu... ak je to migrena, tak kofeín pomôže v kombinácii s liekmi od bolesti. ( sú aj lieky na predpis obsahujúce kofeín, ale ja bežne zapíjam v takých prípadoch lieky studenou silnou kávou)

moni244
7. feb 2017

Uff, no pri takej kombinacii liekov, co si do seba dala, uz pokusy nerob a bud chod, alebo si zavolaj, co odporucaju

cervenaruza123
7. feb 2017

@yollanda Urcite uz do seba nedavaj ziadne lieky, lebo sa este priotravis. Ked to nepreslo, chod na pohotovost. Ked aj o nic nejde, aspon ti hadam podaju nieco, co zaberie a neotravis sa z toho.

celasapremenim
8. feb 2017

no co, bola si?

yollanda
autor
8. feb 2017

@celasapremenim nebola! O 2 v noci to preslo. Ale dnes mam pocit, akoby som mala hlavu v plechovom kybli a celu noc na ten kybel trieskali

meusicka
8. feb 2017

@yollanda nemas problemy s tlakom? momju muzovi raz tak vyskocil tlak, priserna bolest hlavy a namerali mu nejak 190/110 v nemocnici. ihned dostal infuzie.
pokial mas vysoky tlak, a bolest hlavy z toho, tak si nesmies davat hocake tabletky proti bolesti, len sa ti to moze este zhorsit. ja by som k dr. v kazdom pripade sla, nie je to sranda. moj muz tiez nikdy nemal problem s tlakom a prislo to tak nahle.

yollanda
autor
8. feb 2017

@meusicka mavam nizky

meusicka
8. feb 2017

@yollanda tak to mas ten lespi pripad, ale si myslim, ze je to na poradu s lekarom, co v pripade takych silnych bolesti. dnes by som na tvojom mieste uz asi nic nebrala, mozno olivovy olej, ten tiez posobi proti bolesti.

cervenaruza123
8. feb 2017

@yollanda Mne sa pocas vysokej stavalo, ze ma po skuskach neskutocne bolela hlava. Myslim, ze to bolo kvoli stresu, ked som viac dni za sebou zle spala, pocas skusky naraz velke vypatie a stres a potom zrazu naraz ulava. Mala som pocit, ze v strese boli dlho cievy akoby zuzene a po nom sa naraz rozsirili . Prvykrat som sa zlakla, neskor som uz vedela, ze staci sa vyspat a bude pokoj. Neviem ci u teba tomu predchadzal nejaky stres alebo nie. Ak nebolo nic, co by to mohlo sposobit, asi by som radsej sla sa poradit s lekarom, nech ti poradi, ci to je v pohode, ci radsej mas ist na nejake vysetrenie.

maykaaa1122
8. feb 2017

mne pomaha aj magnezium, pravidelne uzivanie..a vsetko je v norme.

celasapremenim
8. feb 2017

@yollanda som rada, ze ti to preslo
mna hlava jednoducho nebolieva, ale po cisaraku som si zazila epizodu dvojdnovu, ale teda to bolo zo spinalu a dobry level hned, tak sucitim
drz sa a ries

yollanda
autor
8. feb 2017

Dnes je to ok zatial, pripisujem to PMS, ale toto sa mi stalo 1x

tyaja5
8. feb 2017

@yollanda aspon, ze tak ale pre istotu si davaj pozor. To nie je sranda hlava. Niekedy ta bolest ide od chrbtice ale mozu to byt aj zavaznejsie problemy. So zdravim sa netreba zahravat

yollanda
autor
8. feb 2017

@tyaja5 mna normalne stipala hlava. Uplne za ocami

moni244
8. feb 2017

@yollanda ale nabuduce si nedavam tak casto flector, ved to je silne ako fras, to sa nemoze len tak za sebou uzivat

yollanda
autor
8. feb 2017

@moni244 bolo to s 1,5 h odstupom

moni244
8. feb 2017

@yollanda no dakujem pekne, to je strasne maly odstup

yollanda
autor
8. feb 2017

@moni244 lenze mne flector zaberie obycajne tak do 10 minut

moni244
8. feb 2017

@yollanda no ak ho beries casto a ako lentilky, tak sa necudujem, ze nezabral

yollanda
autor
8. feb 2017

@moni244 dala som si ho po roku 1x

cervenaruza123
8. feb 2017

@yollanda Tak ci tak treba s liekmi od bolesti opatrne. Niektorymi je prilis lahke sa priotravit, takze ich treba uzivat vzdy podla navodu a ak nepomaha, tak naozaj radsej ist na pohotovost, alebo aspon zavolat a spytat sa, ci mozes uzit taky alebo hentaky liek. Ked je liek tak silna chemikalia, ze dokaze zastavit bolest aj bez zastavenia priciny bolesti, tak co vsetko negativne by mohol sposobit a este pri nespravnom uzivani.

tyaja5
21. feb 2017

@yollanda znamej sa stalo, ze ju tiez bolievala hlava a dkoncilo to tak, ze lekari jej tvrdili stale, ze to ma od chrbtice ale raz do mesiaca ju hrozne boli aj zo tri dni trva, kym sa z toho zotavuje a vela krat sa stalo, ze isla aj do nemocnice na infuzky, takze je trosku z toho zmetena, ze ci to je len od chrbtice a mava to zevraj pred menstruaciou

jana_eyre
21. feb 2017

@tyaja5 tak to bude migrena..

ivuska027
21. feb 2017

@yollanda nechcem plasit, ale po mojich skusenostiach, by som rozhodne isla k lekarovi. Rozhodne