Mám krv v moči

kacenocka2
10. apr 2022

Prosím vas, mam krv v moči , kam s týmto problémom, gynekológ či urológ?

kvietok2891
10. apr 2022

@kacenocka2 podľa mňa na gynekológiu

luccija
10. apr 2022

@kacenocka2 urológ, alebo obvodna

kvietok2891
10. apr 2022

@luccija skôr na gyn aj svokra mala krv v moci mala niečo s ladvinou a normálne ju vyšetril gynekológ zobral jej krv mala nejaký zapal

dencagee
10. apr 2022

Prosím ťa, logicky sa zamysli. Moč ide z močového mechúra, čo to má s gynekológiou? Samozrejme, že máš ísť na urológiu!

dencagee
10. apr 2022

@kvietok2891 to, že ju vyšetrili je štandardný postup - musia to urobiť a ochota lekára bola, ze robil vyšetrenia navyše. Krv v moci je záležitosť urológie. To je biológia 7.ročník ZŠ.

kvietok2891
10. apr 2022

@dencagee ja neviem len od svokry viem lebo ta mala problém pardon ak sa mýlim len ona to riešila cez gyn ja nemám žiadnu osobnú skúsenosť našťastie

kvietok2891
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok2891
10. apr 2022

@dencagee joj 🙈 veľa vecí som pozabudala

tarinka155
10. apr 2022

Ja ked mavam krv v moci tak idem k obvodnemu lebo viem ze sa my blizi zapal.mocovych ciest.A ten my da antib..

luccija
10. apr 2022

@kvietok2891 ja som mala časté zápaly močového mechúra obvodná ma zanedbala vždy dala zle ATB urológ robil cievkovanie a cielene ATB

lilly2303
10. apr 2022

@kacenocka2 mňa gynekológ poslala k obvodnej nech mi vypíše lístok na urologiu stým že močové cesty nie sú v kompetencii gynekológa. Tak skús zavolať obvodnej a opýtaj sa. Ale myslím si že je to skôr na urologiu ako na gyndu.

nikpa
10. apr 2022

@kacenocka2 prvá cesta k obvodnej aj s močom. Najlepšie s ranným a v skúmavke z lekárne, ak nemáš tak do volačoho iného. Alebo ťa poprípade Dr. da vymočiť tam. Ak je to zápal močových ciest, možno by ti zabrala aj Dmanosa, dostaneš v každej lekárni. Ak je zápal už rozšírený, treba ATB, predpíše ti ich aj obvodna. Kým sa dostaneš na urológiu môžeš už mať teploty. Na urológiu, poprípade na nefrologiu sa chodí až keď sa zápal opakovane vracia.

laska86
11. apr 2022

Obvodnej..najlepsi nato je biseptol pred 3tyzdnami som ho brala..tiez zapal mocovych ciest.a nebola som ani u doktorky lebo viem co mi bolo..a veeela urologickeho caju s brusnicami pit..skore uzdravenie..este vyborny caj je urosept

chouette0157
11. apr 2022

@kacenocka2 krv v moči som mala viackrát zo zapáleného močového mechúra a riešila som to u obvodnej