Mám krv po stolici

7. jan 2022

Ahojte :( dúfam,že táto téma nikoho nejako neznechuti.
Pred pár dňami som mala virózu, a lekárka mi dala hylak a Smectu, no a teraz to už začína mať v poriadku tvár, avšak ma to poškriabalo, a potom mi šlo kúsok krvi :/
Nesvrbi ma to ani nič, som si istá, že to bolo tým poškriabanim, no môžem nejako dosť skrz to infekciu alebo niečo? Mám si zohnať nejaký krém alebo niečo také? :/
Riešim to prvýkrát, ďakujem za pochopenie a rady

lj31
7. jan 2022

Hlavne nestresuj, mohla to byt malá trhlinka, hemoroid, stačí tvrdsia stolica...krv byva aj pri hnačke....akj e to trhlinka v lekárni si kupiš mastičku ao pardni bude dobre

autor
7. jan 2022

@lj31 určite hej, lebo to vlastne dneska som cítila,že ma to akokeby porezalo,ak sa to dá tak povedať :/
Ešte sa mi to nestalo.
Ak sa smiem spýtať na názov mastičky?

barbora0308
7. jan 2022

Odporucam kupit sypane kamilky v lekarni, dat ich vecer do lavoru a zaliat teplou vodou a sadnut si tak na 20 min. do tej vody. Pre mna to bola uplne najucinnejsia kura na problemy s hemoroidmi. Je to taky prijemny a ucinny wellness pre ritku 😁 👍.

autor
7. jan 2022

@barbora0308 ja som si celý život myslela,že hemoroidy sú niečo iné, a nie to,keď ma stolica poškriabe 🙈🥺 ah jaj...no nevadí, skúsim tie kamilky aj mastičku.
Ďakujem 🙏

barbora0308
7. jan 2022

Tak hemoroidy su aj nieco ine ako poskriabanie, ale vzhladom na to, ze si mala virozu, tak si mohla viacej/silnejsie tlacit a bud su to hemoroidy alebo nejaka mensia rana...po takej viroze su caste taketo "neprijemnosti" zo spodu. Mas to tam proste presilene. Skus naozaj tie kamilky, mne vzdy zabrali 😉.

lucianne
7. jan 2022

Ahoj ja to mam obcas ak mám tvrdú stolicu že ma poskriabe a mam trosku krvy na toaletaku napr aj 2 x po sebe kým sa to nezahojí. Ja chodím na veľkú raz za 3-4 dní takže nie každý deň. A zatiaľ sa mi to stalo 2x že to bolelo a krvacalo a samé sa zahojilo bez masticky.

lj31
7. jan 2022

Factu tusim...