Mám kaz medzi prednými zubami

stano557
4. sep 2021

Dobrý deň už dlhšiu dobu mam kaz na prednich zuboch taku malu dierku medzi dvoma zubami bojim sa že pridem o predne zuby da sa to oparaviť a koľko by stala biela plomba robili to už niekomu ?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savanna
4. sep 2021

Dnes dokazu kazy na prednych zuboch krasne opravit, vobec nie je poznat, ze je tam nejaka plomba. Ja mam dvojku celu prevrtanu a vyzera to super, ako moj zub. Cena zalezi od zubara, neda sa to zovseobecnit. Isla by som cim skor, kym sa kaz nezvacsi.

stano557
autor
4. sep 2021

@savanna Ja tam mam kaz medzi dvomi zubami z dvoch bokoch musim isť buduci tyžden lebo už je tam dlho ten kaz len dufam že nebudem platiť za plombovanie dvoch zubov

goblinko1
4. sep 2021

@stano557 ja som tak isto mal a teraz ani nevidno že tam je plomba a cena no závisí to od zubára.. mna to stalo dokopy 30€

annamivo
5. sep 2021

@stano557 oni ti budú rátať za 2 zuby, môj dr ale napr ráta od veľkosti plomby, veľká má vyšla na cca 45€. Tiež som teraz riešila kaz medzizubny 2-3 a ten má vyšiel 32€. Dávajú sa len biele plomby a ani ich nevidieť, záleží aj ako to ju dr urobi. U nás je samozrejmosťou ísť k zubárovi hneď ako viem, že mam kaz

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ktochytavzite
5. sep 2021

@stano557 no budes platit za dva zuby,nie jeden.Mas dva kazy .

jana_vaj
8. sep 2021

@hazelgracegus Ale hlavné je aby to bolo dobre urobené, mne nevadí si zaplatiť, keď vidím, že to stojí za to.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz