Mám ísť s 18 ročnou dcérou na detskú pohotovosť alebo na pohotovosť pre dospelých?

jankastraskova
6. apr 2019

Ahojte žienky súrne potrebujem poradiť, potrebujem ist s dcérou na pohotovost ma 18 rokov, mam ist na detskú alebo uz pre dospelych? Pravdepodobne má zapal slepeho creva, nie som si istá tak radsej pojdeme ďakujem.

ivca88
6. apr 2019

Ak uz mala 18, tak pre dospelých

lukymiska
6. apr 2019

Ja som bola so synom tiež už mal 18 na pohotovosti a nas poslala sestrička na detskú. Povedala že ak sa ešte uči na strednej škole patrime na detskú pohotovosť.

hettinka
6. apr 2019

@jankastraskova ak máš take podozrenie, nerieš na mk a smer urgent v nemocnici.

janulik242
6. apr 2019

@jankastraskova. Jasne urgent a tam uz poriesia kam patrite, hlavne nech je poruke doktor.

jankastraskova
autor
9. apr 2019

@lukymiska no dopadlo to asi takto, prišli sme na pohotovosť, u nás v bn nefunguje detská pohotovost, chvilu sme cakali, vyšla dr. Ze aky je problém, hovorim dcere je zle, ma silnú bolesť v pravom podbusku, a mudr. Arogantne musíte ist s nou do tn alebo Topolcian. Potom sa este opýtala kolko ma rokov ja ze 18. A buchla dverami! Potom sme cakali lebo boli pred nami este dvaja ludia. Ked sme prišli na rad isla som s dcérou dovnutra, a mudr ze kolko ma rokov a ja ze 18 a potom povedala ze chodte prec, vyhodila ma z ambulancie, dcéra v strachu a ja som buchla dverami a na to sa pani mudr.stazovala ze nemusim dverami buchat. No ok. Cakali sme kym dcéra víde, potom s nou mudr. Vyšla strasne arogantná a nepríjemná, ze no musíte ist do Topolcian na urgent. S dg apendicitída. Ale najlepší gol bol v topolcanoch. Prisli sme tam. Samozrejme sme zase museli čakať bolo tam dost ľudí. Ked uz dcéru zobrali, tak sa jej vnutri pýtali ci ju pozeral v Bánovciach chirurg, dcéra ze nie. A ona mala na papieri co jej dala ta arogantna mudr. Pečiatku od chirurga!!! A plus jej pečiatka. A napísané ze bola prezreta chirurgom!!! a to vobec nebola, lebo u
V bn cez vikend chirurgia nefunguje!!! No otrasné!!!! Ale pozreli ju, urobili odbery, aj infuzku dali. Takze v topolcanoch to bolo lepsie. Ale v bn na tej pohotovosti otrasné!!! Len nerozumiem ako moze toto lekár urobit dat dve peciatky a napísať ze vysetrena chirurgom a pritom nim vysetrena nebola lebo ten chirurg tam ani nebol!!! 😠😠😠😠

janulik242
9. apr 2019

Pani mudr. si asi sekla povolanie, keď chce byť arogantná mala ísť robiť bachara za mreže. KATASTROFA...