Mám ísť k zubárovi?

alofinka
20. apr 2022

Som objednaná na zajtra k zubárovi a neviem či mám ísť, kazy neviem či mám ešte, chodím skoro každé 3 mesiace, a teraz by som chcela povymieňať predné plomby za nové, lenže zas tam nechám tak za 2 zuby cca 80-90 eur, a neviem či sa to vôbec dá spraviť, na troch spodných zuboch mi zhora presvitá už zubovina, či sa dá dať na to plomba, a vôbec neviem zas tam nechám 100 eur a či mi je to ešte treba mať pekné zuby aj tak ich mám krivé, mám 35 rokov

hanka1674
20. apr 2022

Neviem nad čím vôbec premýšľaš, však podľa toho, čo píšeš, tak asi si kvôli niečomu objednaná. To že tam necháš dosť peňazí, tak s tým treba počítať. Pre krásu sa trpí, a niekedy teda aj peňaženka :D

babovka2321
20. apr 2022

@alofinka ved za jeden zub ked zaplatis 50, tak si zan daj vratit z poistovne (v dovere napriklad 30). To das za 2 zuby dokopy 30-40, nie 80-90

babovka2321
20. apr 2022

@alofinka a 35 rokov nie je koniec zivota prosim ta :D v 45 chces byt bezzuba babicka, ci ako?

alofinka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alofinka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alofinka
autor
20. apr 2022

@babovka2321 hej 30 eur mi dôvera vráti z jednej návštevy zubára

veronikaszabova
20. apr 2022

@alofinka ... Ale nemusia boliet, nie...??

babovka2321
20. apr 2022

@alofinka zuby sa vzdy daju dat do poriadku, len je otazne, kolko ta to bude stat a ci mas na to financie. Ja si tiez na stare kolena idem dat strojcek na zuby a po nom si ich dam aj profesionalne vybielit.

babovka2321
20. apr 2022

@alofinka tak si daj na jendej navsteve robit iba jeden zib, aj tak by sa nemalo robit viac. Mne robila zubarka naraz viac, ale dala mi za dalsi zub blocek az na druhy den, s druhym datumom, tak mi preplatili vzdy 30 za kazdy zub

alofinka
autor
20. apr 2022

Aj tak ich mam krivé a škaredé 😂

bloger
20. apr 2022

@alofinka Majú aj v horšom stave. Vždy sa oplatí mať zúbky v poriadku. Hlavne aj po zdravotnej stránke. Pekná žena musí mať aj pekné zúbky. Tak smelo do toho neboj sa. Budeš mať aj viac sebavedomia.