Mám ísť k neurologičke?

26. máj 2024

Ahojte, mala som obdobie pred 2 mesiacmi, že ma pobolievala hlava dosť často. Ale vtedy som toho mala aj pracovné veľa. Bola son na prehliadke u obvodnej a spomenula som jej to. Dala mi odporúčanie ku neurologicke. Termín mam nasledujúci týždeň. Momentálne nemám problém s bolesťou hlavy. Chcem sa opýtať, či má zmysel ísť na vyšetrenie ku neurologicke, ako vlastne prebieha prvé vyšetrenie, čo všetko mi budu robiť, je niečo z toho škodlivé? Vek 33 rokov. Ďakujem pekne za rady

babovka2321
26. máj 2024

Bola som u 2 roznych neurologov po urazoch, obaja mi robili EEG, jeden mi okrem toho kontroloval chrbticu, reflexy, vyzlecena som bola len v nohavickach, takto som sa tam mala aj poprechadzat.

gribka1
26. máj 2024

Možno má. Ak by sa ti to vrátilo, môžeš ísť rovno k nej a nemusíš riešiť všeobecnú.

deti95060810
26. máj 2024

má..
vyšetrenie aspoň u mňa bolo s kladivkom v ruke..
bola som s bolesťsmi hlavy - migrénou...

1fifinka1
26. máj 2024

Posvieti ti baterkou do oka, zavrieš oči chytíš si nos, prejdeš po čiare so zavretými očami atď. Okrem toho možno magnetická, možno. Inak zrejme bude chcieť kalendár bolesti hlavy, to je to co ju bude zaujímať. Pripadne, co si robila keď ta bolela. Námaha, menzes a pod.