Mám fialové strie

bianka432
7. máj 2020

Zdravím dámy! Ano, dopredu vravím, že viem, že sa strie nedajú úplne odstrániť. Avšak viem, že po čase môžu vyblednúť. Ja som v počiatočnej fáze a moje strie sú ružovkasté až fialové. Máte skúsenosti s niečim, čo vám urýchlilo blednutie strií? Masáže, oleje, krémy, čokoľvek. Ďakujem!

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nusyk
7. máj 2020

Ja podobne ako @kiki9871, v puberte, na zadku kde som najviac nabrala sa mi vytvorili škaredé fialové jazvy. Kožná mi na to v tom čase predpísala contratubex, no pravdupovediac už si nepamätám ci to vobec zabralo. Každopádne nikdy úplne nezmizli, časom vybledli a troska stenseli. Hrozne som sa bála ze v tehotenstve ma to isté čaká na bruchu, no chvalabohu sa tak nestalo😊

evinka3007
7. máj 2020

@bianka432 ja som 10 mesiacov po porode, a v tehotenstve mi popraskala koza na celom bruchu, strasne ma to trapilo, kupila som si taky krem od collistar co je na strie a trosku sa to zlepsilo ale oni sa aj same casom trosku stiahnu a vyblednu...vraj ked je pokozka opalena to skoro vobec nie je vidiet ale neviem co je na tom pravdy lebo svoje traslave popraskane brucho sa chystam az tento rok vycapit na slnko :D

evinka3007
7. máj 2020
ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz