Mám druhýkrát Covid-19 a odišiel mi čuch

22. feb 2022

Dobrý večer, včera som dostala druhýkrát covid. Čo sa týka príznakov mala som len kašeľ. Volala som hneď doktorke, že mi vyšiel pozitívny ag test. Predpísala mi kvapky na nos a nedala mi antibiotiká žiadne. Teraz pred 5 minútami mi odišiel cuch 🤦‍♀️ Ako mám ďalej postupovať? Dakujem

petulda333
23. feb 2022

A je ti nejak zle? Ci co cakas? Atb sa nedavaju len tak,lebo mas koronu. Pokial ti nie je nejak zle velmi,tak naco. My sme mali koronu tiez. Muz len kasel,1den teplota a potom stratil cuch. Bral vitaminy. Ja som mala brutalny kasel,horucky,dostala som atb. Takze vitaminy d,c ,b a na kasel si daj nieco,podla tohk aky kasel mas

dadulamamula
23. feb 2022

Čomu chceš pristupovať? Nechápem.. Dávaj si vitamíny (C, D, ZINOK, magnezko,...) a čakaj.. Pokým sa ti dobre dýcha, nemáš horúčky, tak je to len ako chrípka, netreba stresovať.

vikus17489
23. feb 2022

Treba len pockat kym sa ti ten cuch vrati, ked som mala kovid prvykrat tiez mi odisiel aj cuch aj chut a vratili sa po vyse mesiaci na 100% a antb. som nemala ziadne. Bud rada ze je to v uvodzovkach len takyto priebeh a nic horsie.

maminecka266
23. feb 2022

ako s tym po pravde nema co spravit, ono tento problem odozne po nejakej kratkej dobe, takze len preckat