Mám dlhodobejšie problémy so zubami

mirka172
11. apr 2022

Dobrý deň už tu píšem asi x-ty krát no neviem si nejako rady mám dlhodobejšie problémy zo zubami liečim sa ku tomu na zápal trojklanneho nervu,mám 28a o zuby som žiaľ Bohu prišla mám preto čiastočne urobenú protézu a moja otázka znie je tu niekto kto má podobný problém ako ja že si už dáva dlhodobejšie robiť zuby a nakoniec ostal na celkovej protéza?neviem či tých pár zubov mám dávať do kopi keď stále bolia či nemám racej mať celkovú protézu a potom implantáty?prosím poraďte mi 🙏🙏🙏

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annnna18
11. apr 2022

Otazka znie kolko zubov ti ostalo a v akom su stave. Ak je to zle ja by som ich dala von a dala si urobit celkovu nahradku teraz uz sa robia vazne pekne, ze nikto nespozna ze mas protezku. A nasledne keby ti vo velmi vadilo isla by som do implantatov. Tusim na hornu staci nejakych 5 aby ti to udrzalo nahradku ktoru ale uz nebudes musiest snimat ale bude napevno. Na tvojom mieste si najdem dobreho zubara a poradim sa snim on ti navrhne pre teba na mieru najlepsie riesenie. Drzim palcel🙂

andrejka1974
11. apr 2022

Ja to akurát postupujeme hore som mala tak šesť zubov dole mám osem hore už mám robený mostík na 10 zubov a dnes správene prvé dva implantaty ešte ma čakáju štyri implantáty je to dráhy špás ale budem to mať konečne tak ako má byť zuby sa mi rozpadavali nemalo zmysel ich opravovat

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
11. apr 2022

@vlcik1 mne robia v Bratislave DrMartin a zuby sú úplne v pohode

andrejka1974
11. apr 2022

Cena celé má to bude stáť 13000 eur

mirka172
autor
11. apr 2022

@annnna18 ďakujem ja už mám dole asi 10zubov hore 4 Dolné bolia ako šľak ale môj zubár má názor že treba opraviť a nechať čiastočnú protézu.uz som stihla vimenit niekoľko doktorov ale každý má ten názor že to robí všetko trojklanny nerv a keď idem ku neurologičke tak ona hovorí že spúšťačom tejto bolesti sú zuby tak už ani sama neviem na koho sa obrátiť

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka172
autor
11. apr 2022

@vlcik1 áno robili tam ževraj všetko ok

janka1011
10. júl 2022

@mirka172 ahoj, ako postupuješ, zlepšilo sa niečo?